Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megromlott a kapcsolatom a...

Megromlott a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel. Hogyan hozhatnám helyre? Adjatok tippeket, légyszíves!

Figyelt kérdés
8 éve jóba vagyok Andival, de most megromlott a kapcsolatunk. Van egy másik barátnője, Barbi, akivel nagyon sokat van és inkább vele van helyettem.
2012. júl. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2012. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 21. De ez miért fontos?
2012. júl. 21. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

azért, mert ha tinik, vagy kisebbek vagytok (igen, lehet arra is gondolni hogy születésetek óta 'ismeritek egymást', akkor felejtős, mert ebben a korban formálódik a személyiség is és nekem is volt tapasztalatom fake barátokban... (bár sajnos főiskolán is) szerintem viszont hívd fel és ajánld fel, hogy elmentek 3an valahova együtt. egy 21 éves, felnőtt nő (ha a normális fajtából való) talán már van elég érett és nem fog úgy viselkedni, mint egy majmoló tinipcsa.

19L

2012. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ismerkedtünk meg, amikor átmentem egy gimnáziumba 7. osztályba, 12 éves voltam, ő 13. Osztálytársak voltunk, meg ő 1 évet visszamaradott és miután elballagtunk Pestre mentünk tanulni, együtt járunk mi is főiskolára de nem értem, hogy miért ilyen velem. Soha nem bántottam meg, szerintem.
2012. júl. 21. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek a másodikkal. esetleg bulizni, vagy csak kávézni egyet. moziba, vásárolni...
2012. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!