Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha a tökéletes...

Mit tennél, ha a tökéletes gyilkosságot kellene elkövetned?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne, az adott helyzet megkövetelné, akár te, vagy a szeretteid túlélése érdekében, hogy megölj valakit. Lehet, hogy kevesebb is elég, mondjuk nagy pénz ígérete. De nem lenne jó, ha elkapnának. Hogyan követnéd el?
2009. júl. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

1. A szeretteim ill. a saját túlélésem érdekében sem tudnék ölni! Mindig van valami más választás, hogy ne kelljen ölni! (Esetleg ha védekeznem kellene és védekezés közben véletlenül megölném a támadót! Csak ezt tudom elképzelni.)

2. Ha nagy pénzt ígérnének, akkor sem tudnék ÖLNI!!! Inkább elmennék dolgozni kis pénzért, de a becsületem megmaradjon... Nincs annyi pénz a Földön, amennyiért megölnék egy másik embert!


Hallottál már arról, hogy : ÖLNI BŰN?!


Gondolj bele : a másik ember is egy embertársad, érző lény, akinek ugyanolyan joga van élni, mint neked!


Nem a dzsungelben élünk, ahol lebunkózzák egymást a vademberek 1 banánfürtért...


Ne a "tökéletes gyilkosságon" törd a fejed, hanem tanulj, hogy minél jobb állásod lehessen és keress magadnak egy jó munkahelyet, ahol megfelelő fizetést kaphatsz a becsületes munkádért! :]

2009. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ölni NEM BŰN ha olyat ölsz meg aki szintén gyilkos.

Attól függ kit kéne megölni.

Nos,ha csak úgy valakit.Lelöném,persze a lábaiba és kezeibe hogy ne tudjon menekülni.Persze hangtompítós pisztollyal.Utána jöhetne a szamuráj kard...

Tovább nem írom mert törölnék a válaszom,mert brutál lenne...

2009. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló! Egy szóval nem voltam, hogy meg akarok ölni bárkit is, vagy hogy mondjuk pénzzel rá lehetne venni. Az embereknek is vannak ösztöneik, ők sem csak gondolkodni tudnak és sokaknak kevesebb is elég egy gyilkossághoz. Nem tudom, miért kellett ezért beugatni, csak egy ártatlan kérdés volt. Meg akartam nézni, kiben mennyi kalandvágy van és hogy ki mennyire kreatív és hidegvérű, ha az agyát kell használni. Te pedig...

Amúgy a bizonyítványom évek óta szín ötös, ami szerintem hatalmas teljesítmény, abba a suliba járok, ahova szeretnék, és az lesz belőlem, ami lenni akarok. És nem érdekel, ha nem lesz sok pénzem, amíg azzal foglalkozhatok, amit szeretek csinálni. Ennyi a véleményem.

2009. júl. 17. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
valaki ír ide egy jó választ, és majd jövőhéten halljuk a híradóban h megtörtént xD
2009. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben örülök, hogy segíthetek:D Amúgy akkor nem lenne tökéletes gyilkosság, mert szólnánk a rendőrségnek és valami zsenitojás visszakeresné az IP-t, meg a lakcímetx)
2009. júl. 17. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

XD szegény fejem XD

De amúgy tényleg csak akkor ölnék ha veszélyben lennék én vagy a családom,és önvédelem lenne.

2. válaszoló

2009. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nem az a cél, hogy tökéletes hullát készítsünk, hanem hogy senki ne jöjjön rá;D
2009. júl. 19. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó halálosan mérgező gomba Magyarországon, amik csak hetekkel az elfogyasztásuk után hatnak. A gombát megfőzöd, a levet összesűríted, belesütöd valami sütibe, megkínálod. Senki nem fog rájönni, hogy te voltál.


(Krimit írsz?)

2009. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Király! Ezt nem is tudtam.

Amúgy többek között igen:D Hogy találtad ki? Te figyelsz engem??O__O :D

2009. júl. 20. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, kit kéne megölni!

pl.ha egy védett személyt, akkor én mesterlövész puskával csinálnám, legalább egy kilométerről.Ahonnan lövök, onnan gyorsan eltűnök, a fegyvert otthagyom, ujjlenyomatokat eltüntetem.

vagy ha közel kell férkőzni az illetőhöz, akkor simán pisztollyal, egy elhagyatott helyen.2 lövés a mellbe, 1 a fejbe és kész.


Mindezeket filmekből merítettem:D

2009. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!