Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem találom meg az...

Miért nem találom meg az igazi barátom? (lent)

Figyelt kérdés

Sok mindenki akar a barátom lenni, és én ismerkedem is velük, találkozgatunk, stb...

De mégsem találok olyan személyt, akivel minden titkomat meg tudnám osztani, sok mindenről, komoly témákról, magán dolgokról is tudnék beszélgetni.

Én magam komoly, csendes, néha kicsit ideges, de valójában halk és megértő személyiség vagyok.

Sokan unalmasnak, van aki bénának és ügyetlennek tart. De nem tudom, hogy miért. Van persze, hogy én is szórakozó és viccelődő, "jófej" szemèly vagyok, de nem gyakran.

Kérlek segítsetek, hogy miért van ez! :-(


13/L



2012. aug. 7. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kissé magamra ismertem:)

Amúgy meg sokan vannak ezzel így.A legtöbb ember akinek egy csomó haverja van és bulizik velük minden héten azok valójában nem biztos,hogy barátok.Az igazi barát a bajban nyilvánul meg.Én pl. mindig jól kijöttem a csendes ám okos emberekkel.A legtöbben azonban csak az idiótákkal.Az emberek furának tartják őket,pedig csak mások.

De ha annyira fontos légy nyitottabb.

2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak fiú barátaim vannak, lányok közt nem akadt még olyan, akivel megértettük volna egymást. Szóval lehet, hogy te se fogsz találni, mert más a stílusod meg a gondolkodásod. 21/L
2012. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ember alapból nincs akivel mindent meg lehet osztani és minden téma érdekli. Hiszen ettől egyedi minden egyes ember. Ismerkedj, legyen több haverod és néhány barátod akikkel más és más dolgokról tudsz beszélni. Szerintem ez így egészséges és ez a mostanában divatos legjobb barát/barátnő csak maszlag. Az ilyen húdecsúcsszuperlegjobbspanok dolognak a legtöbbször iszonyat nagy koppanás lesz a vége.
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit elcsépelt lesz, amit írok, de te még csak 13 éves vagy, előtted áll az élet. 2 év múlva elvileg mész középiskolába, ott új emberekkel fogsz találkozni, új kapcsolatokat alakíthatsz ki, és ezáltal szerezhetsz barátokat.
2012. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is elég csendes vagyok és barátaim sincsenek... :/ Ha szeretnél beszélgetni valakivel személyesebb dolgokról, én szívesen meghallgatlak, és ha kell segítek :) 17L
2012. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!