Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem...

Miért van az, hogy úgy érzem semmi esély hogy boldog leszek valaha? Nincsen semmi hobbim, nem tudom mi érdekelne igazán. Egész nap otthon vagyok. Hogyan tudhatnám meg? 18L

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Majd összejössz egy fiúval és máris máshogy fogod látni a helyzetet.
2009. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így. Próbálgass ki mindenfélét. Akár írogatással vagy akármi mással is próbálkozhatsz. Én 26 éves koromig kerestem a helyem és már-már lemondtam arról, hogy boldog leszek. Aztán bumm ma 37 évesen boldog vagyok. Ha éppen otthon vagy akkor olvass. Vannak barátaid?
2009. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem túl sok,velük sem beszélek sokat:((
2009. júl. 20. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadat nem tudod boldoggá tenni, más még nehezebben tud majd. Használd ki a képességeidet, nyisd ki a szemed, olvass, zenélj, vagy csak hallgasd a zenét és tűzz ki célokat. Igyekezz azokat megvalósítani és találj ki újabbakat!
2009. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha úgy gondolom és érzem semmire sem vagyok elég jó:(Hogy képtelen leszek egyedül boldogulni az életben
2009. júl. 20. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár...


Ez csak önbizalomhiány semmi több. Gondolkozz miaz amit szívesen művelnél, csinálnál. Jól mondta az előttem szóló. Tűzz ki célokat magad elé.

2009. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én is ugyanígy vagyok,mint Te! Nekem van barátom,csak ő érdekel,más semmi :D Én is szinte mindig itthon vagyok,néha elmegyek bnőmmel erre-arra,de nagyon ritka ez.Legtöbbet a barátommal vagyok.Iskola pokollá teszi az életem,mert egyrészt fogalmam nincs hova menjek tovább tanulni,nem tudom mi érdekel,nem tudom,hogyan tudok elhelyezkedni majd a munkahelyemen,ha lesz... Nem tudom hol szeretnék dolgozni,nagyon tanácstalan vagyok az élettel kapcsolatban. Ha gondolod szivesen beszélgetek veled. :)) Ha otthon vagy sokszor úgyis, akkor msnen dumálhatnánk,ha benne vagy. :)

Én is 18/L

2009. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Indulj el és menj a megérzéseid és ösztönöd után. Ez egy nagyon jó játék. Lépj ki a világba csak úgy. Nincsenek vágyaid terveid tehát bármerre mehetsz. Érdekes helyeken köthetsz ki :)
2009. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!