Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék nyitottabb?

Hogy lehetnék nyitottabb?

Figyelt kérdés
Nagy darab, hosszú(10cm.es) hajú, 15éves srác vagyok. Amúgy is zárkózott természet jellemez, de most csalódtam a legjobb barátomba, és szakítottam a barátnőmmel. A problémáimat kiírom magamból. Jól kommunikálok. Fura külsőm miatt sok megszólás ér, amit igyekszek kizárni magamból, de kevés sikerrel. Hogy higgyem el, hogy van aki kíváncsi rám, és szeretne barátkozni velem?

2012. aug. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Higgy magadban, és hidd el hogy sok hozzád hasonló van még. :) Nagy előny, ha jól kommunikálsz. A probléma itt hogy nehéz "embert találni". Na igen, ez nehéz. De előbb-utóbb csak jön valaki, addig is keresgélj.
2012. aug. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Minden ember más. Minden ember érdekes, mert mindenki egy külön személyiség akiben új dolgokat vélhetünk felfedezni.


Erősísd meg magadban azt a gondolatot, hogy egy érdekes és izgalmas ember vagy. Mond néha magadban, hogy "érdekes ember vagyok, akivel sokan szeretnének barátkozni" Akár, ha egyedül vagy, hangosan is. Vagy tükör előtt.

Ez egy nagyon jó módszer, Brian Tracy fejlesztette ki.


A [link] oldalán még több folyamatosan bővülő cikket és könyvajánlást olvashatsz, amik segíthetnek a témában.


Sok sikert és minden jót kívánok neked!

2012. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!