Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól látom, hogy ezért nem...

Jól látom, hogy ezért nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mert önbizalomhiányos, gátlásos, félénk, magamat csúnyának tartó srác vagyok, aki úgy érzi, hogy értelmetlen leszólítani egy neki tetsző lányt, mert úgyis elutasítaná. Amikor próbálkoztam, akkor sem rajongtak értem. Talán amikor ittunk osztálykiránduláson, akkor másztak rám a szép lányok is, de csak azért, mert nagy show-t csináltam, én a addig csendes, háttérben húzódó fiú. Akkor aranyosnak nevezett egy lány, aki túl jól nézett ki hozzám képest, folyton rajtam lógott, de nyílván csak szórakozott velem, ahogy a lúzer, félénk jó fiúkkal szokták csinálni általában.

2012. aug. 11. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető. Senki nem érzi jól magát olyanokkal akikből árad a negativitás, és elrontják a hangulatot.
2012. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni, akkor ha gondolod írj privátot
2012. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Talán meg kéne próbálnod változni egy picit.. a felfogásodon kéne talán picit változtatnod.. és vegyél bátorságot..szólítsd le a lányt.. legyél kedves vele de érezze azt is, hogy te vagy a főnök.. és éreztesd vele, hogy biztonságban van melletted..kicsit legyél kemény is de ne durva.. és nem kell mindig nagy showt csinálni de azért néha előadhatod magad.. ne legyél visszahúzódó ez általában nem jön be.. vagyis nem mindenkinek..
2012. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem megy. Egszerűen van bennem valami félelem, ha szép lányokat látok, akkor hirtelen úgy érzem meg kell felelnem, jól kéne kinéznem, de egyben tudom, hogy ronda vagyok és értelmetlen próbálkozni náluk.
2012. aug. 11. 23:40
 5/7 anonim válasza:
Mindenkiben van valami szép! Egy szép mosoly csodákra képes. :)
2012. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
legyél magabiztos gondolj arra, h nincs veszteni valód.. nemigaz? max elküld de nem lesz semmi következménye.. és ha rád mászik akkor ne koptasd le..
2012. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jócsajok rádmásztak akkor nem lehetsz olyan csunya. Ha magamból indulok ki akkor még részegen is undorodok a nagyoncsunya fiúktól, akármekkora showt csináltál. Legyen önbizalmad, legyél kicsit "bunkó". Piszkálódj a lányokkal, ezt szeretik. De ha olyan a helyzet akkor dícsérd őket. Fogadd el magad. Buliban csajozz, kit érdekel ha utánna nem lesz belőle semmi? legalább nő az önbizalmad.
2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!