Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek így, ha ezt a...

Miért érzek így, ha ezt a zenét hallgatom?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-mNNWivqU0g

Ez lenne az.Láttam már azt az animét amiből van.És egyszerűen mikor ezt hallgatom 2 kilósnak érzem a torkom és olyan fájdalomérzetem van.Miért van ez?Majdnem 20 éves ez az anime már tök divatja múlt és én még ezt nézem.Normális ez?



2012. aug. 24. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és fiú vagy lány vagy ? (ha nem vagyok indiszkrét) én nem birtam am az animét sose csak a death note-t megnéztem az teccet
2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért érzel így mert meghatódtál ettől a zenétől. Egyszerűen megérintett. Az hogy miért, magadban keresd. Hogy pontosan mire emlékeztet ez téged azt te tudod.
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy bejön a legutóbbi előző életből. (komolyan gondolom)
2012. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
YYH, 20 éves, de mekkora anime! az egyik legjobb! ez a zene akkor van mikor valaki meghal, ha jól emlékszem. biztos azért érzed ezt...
2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16/F.Sose voltam érzékeny típus,de ez akkor is megható zene.
2012. aug. 25. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond sincs ezzel. :) Nem tudok normális választ adni, ugyanis nem tudom, hogy miért van ez, de velem is előfordul.

Én ezzel a számmal érzem ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=3d9P9nQgk2c

De így a zongorás változattal, az eredeti annyira nem hoz lázba. Láttam az animét is, és imádom, viszont nekem a zenéről valahogy nem az jut eszembe... Hanem csak egy furcsa érzés. Kicsit talán a nosztalgiához hasonló, olyan fájdalmas, de mégis gyönyörű. :) 14/l

2012. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs,egyszerűen meghatott a zene:) lehet mikor láttad azt a részt amikor ez ment nagyon sokkolt(nem az a rész amikor Kuwabara Toguróval harcol és majdnem meghal?D: már nem emlékszem)

Most én is úgy érzem magam mint ahogy leírtad:(

2012. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 5 milliárd éve néztem ilyeneket és volt egy záró zene, ami nagyon ott volt nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=rolw-K0FKrI

2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Yu Yu Hakusho a szellemfiú, jah amikor kuwabarát megöli toguro, akkor is ez megy, az nagyon szomorú, de életben marad amúgy, de yusukénak az adja az erőt, hogy legyőzze Togurót.
2012. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19/f Kedvencem a sailor moon, nem tartom gáznak, hogy ezt nézed. Engem a gyerek koromra emlékeztett, vlszeg azért nézem és én is el tom sírni magam rajta.
2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!