Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit megtennétek még,...

Mi az amit megtennétek még, ha kiderülne, hogy már csak egy hét van hátra az életetekből? Kíváncsi vagyok ti hogyan töltenétek azt az egy hetet.

Figyelt kérdés
Kinek szólnátok róla? Mi az amit elmondanátok mindenképp az ismerőseiteknek?
2012. aug. 26. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fel lennék szabadulva. Olyan lenne, mintha minden következmény eltörlődne. Mindenkinek elmondanám mi is a véleménye. Fütyülnék a szabályokra. S igyekeznék minden percet kihasználni. Bár azért úgy, hogy végül ne úgy emlékezzenek meg rólam, mint valami kreténről, inkább úgy mint aki felszabadult volt és élvezte az életet.
2012. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi formán gondolom ezt, mint az igen ember című filmben. S csak az utolsó napokba mondanám el. S úgyhogy lássák, hogy megbékéltem a sorsommal. S Ők se csüggedjenek.
2012. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

minden olyat megtennék, amit nem mertem volna meg az életben, azokkal lennék a legtöbbet akiket a legjobban szeretek. A tesómnak es a legjobb bnőmnek mondanam el csak.

Buliznék , extrem dolgokat kipróbálnék, es megprobalnék minnél kevesebb elvarratlan szálat magam mögött hagyni.

16/L

2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Felvennék egy csomó kölcsönt és indulnék azonnal Új-Zélandra meg Chilébe síelni.
2012. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
én soha nem momdanám el, és tényleg élvezném az életet, lehet hogy hitelt vennék fel a nevemre aztán utaznék :)
2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Aludnék :)
2012. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legjobb barátomat avatnám be. Feltűnés nélkül élném az életem, egészen az utolsó napig. (Jó lenne a hitelesdi, de még élnek családtagjaim... :D) Ezen a napon valamilyen módon elköszönnék attól az embertől, aki mindennél többet jelent nekem. Kicsit erkölcstelen módszer, de valószínűleg megkérném a szüleit, had mehessek be hozzá, mikor már alszik. Talán egy búcsúlevél (benne, hogy mit is éreztem iránta), meg egy puszi a homlokára, és utána irány egy tisztás, vagy valami. Ott nézném az eget, végiggondolnám az életem, aztán szépen csendben vége lenne. Tudom, nagyon nyálas, meg kamu szagú, de én szívem szerint ezt tenném. Mert attól még, hogy nekem annyi, gondolnom kell másokra.
2012. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Csak szólok, hogy 1 hét alatt nem tudtok nagy hitelt felvenni.


Én mindenkitől kölcsönkérnék valami nyomós ürüggyel. 10-20 ezer forintot. A családomnak elmondanám. Első 2 napot velük tölteném. Utána életemben először füveznék, és 3 napig részeg lennék. Kibérelné egy 5. kerületi lakást, és a barátaimmal jól elszórakoznánk. És szexelnék. Röviden: Szex, pia, drog. Végre igazán, felszabadultan, és felelőtlenül boldog lennék. Aztán a maradék 1 napban család, búcsú stb. Az utolsó napomon pedig elmennék a Bükkbe sétálni.

2012. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

#8

Uzsorahitel. :D Bár pont én mondtam, hogy a családtagok miatt nem tenném, de lehetőségnek nem rossz.

2012. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Leülnék és megennék egy szendvicset.
2012. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!