Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy azt hiszem,...

Normális az, hogy azt hiszem, hogy valaki követ, figyel?

Figyelt kérdés

Folyton azt hiszem hogy valaki figyel, és nagyon rossz érzés. Ha otthon késő este mikor a szüleim már alszanak el kell mennem pl. mosdóba, akkor kivilágítom az odavezető utat, mert másképp "odaképzelek" valamit/valakit a sötétbe. Amikor bkv-vel közlekedem, akkor is elfog a rettegés, hogy mi lesz ha....

Nem akarok így élni, hogy mindentől félek, a sötéttől kezdve.

És valamiért féltem az életem. Lehet ez valami tudatalatti dolog? Vagy szerintetek el kellene mennem pszichológushoz?



2012. szept. 8. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pánikbetegség lesz, vagy üldözési mánia. Mindenképpen fordulj pszichológushoz, mert ez nem játék. Nem szégyen segítséget kérni, főleg nem pszichológustól, aki valószínűleg felismeri a problémádat és megoldást is kieszel rá. Minden jót! :)
2012. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez azért egy kicsit rémisztő...Köszönöm a választ. Igen, azt hiszem kéne segítség.
2012. szept. 9. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem akartalak megijeszteni. De fontos lenne időben pszichológushoz fordulni, mert ha ez tovább romlik, az megkeserítheti az életedet. Most viszont lehet, hogy könnyedén rendbe jössz majd. :)
2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!!

Amúgy most viccből, nem lehet valahol testőrt bérelni?

2012. szept. 10. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de csillagászati összegekért. Meg igazából felesleges is, előbb látogass el egy pszichológushoz. Persze a testőr is jöhet, ha te jónak látod.
2012. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen a dilidoki a helyes, de a sulidilidoki is jó?

Mert még számomra is ijesztő ez az egész, nemhogy a szüleimnek.

2012. szept. 11. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedned, inkább gondolj arra, hogy ha idejében segítséget kapsz, soha többé nem lesz ilyen problémád. :)


A sulidoki pszichológus? Mert akkor elmehetsz akár hozzá is. Persze ez nem előnyös, ha nem akarod, hogy a többiek megtudják.

2012. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, már dokikat kutatok a neten :)
2012. szept. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!