Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Elveszítettem...

Mit csináljak? Elveszítettem egy olyan személyt aki nagyon közel állt hozzám, és nem tudom feldolgozni, ezért senkit se engedek a közelembe, és befordultam. Valaki segítsen.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust.
2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyesmikből komoly pszichés problémák is kialakulhatnak(depresszió stb.). Ez nem játék.

Okvetlenül keress fel egy pszichológust!

2012. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs valaki más, akit szerethetnél, és akivel beszélgethetnél az elvesztett személyről? Jó lenne beszélgetni róla, felidázni az emlékét gyakran, aztán egyre ritkábban, amig meg nem nyugszol.
2012. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen könnyítene a terheden hosszútávon, ha el tudnád mesélni másoknak. Találj valakit, akinek elmondhatod mindazt, amit jólesik.
2012. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a barátom halt meg 3 éve. 18 éves volt. A mai napig nem tudtam feldolgozni, de mindennap könnyebb. :)

Gondolj arra, hogy Ő már egy jobb helyen van. Ha hiszel Istenben imádkozz. Kérd a segítségét, hogy megnyugodj.

Ha nem hiszel, akkor vagy beszélgess valakivel, vagy írj. Én rengeteg verset írtam, és a blogom is abban az időben volt a legaktívabb.

Ja és még valaki: ha kicsit ezoterikus vagy, beszélj hozzá. :) Kérd, hogy adjon jelet ha hall. Koppantás, vagy nem tudom. Nekem bejött mindhárom verzió.

Túl lépni rajta sosem fogsz.. csak könnyebb lesz. :)

Sok sikert! :)

2013. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!