Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom megmásítani az...

Hogyan tudom megmásítani az érzelmeimet? Nagyon idegesít hogy nem tudom irányítani őket.3x idősebb férfi tetszik most. Ez nem normális! (nagy) apakomplexus.

Figyelt kérdés

Komolyan mondom elegem van magamból.

Meg ebből az egészből.

Lehet hogy igaza van a barátaimnak és ez apakomplexus - mondjuk ez a mostani már inkább nagyapám lehetne...


Lehet valahogy kezelni az apakomplexust?

Teljesen rosszul vagyok már...

Már most hiányzik a fickó, a mosolya a lénye...

Áh megőrülök magamtól.


Egy idő után el szokottt múlni, de mindig találok magamnak újabb idősebb pasit, és ez hatvanvalhány évesen már nekem is túl extrém 20 évesen...


2012. szept. 25. 21:48
 1/2 anonim válasza:

Megmásítani? Max egy bizonyos fokig lehetséges, de a szerelem nem egy olyan érzés amit olyan könnyen lehetséges lenne befolyásolni. Próbálj ismerkedni hasonló korosztálybelieddel.


Amúgy megy van két olyan ismerősöm is akik vagy bő 15-20 évessel idősebbel járnak és már egy kis ideje boldogok, szóval a kor nem mindig mérvadó. Ha ő is valóban szeret akkor én nem látok akadályt hogy együtt legyetek..

2012. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne másitjad meg...ha szép mind a kettőtöknek élvezd..és jobban is jársz. A mai fiatalok komolytalanok, ha nem drogos akkor alkoholisták....és a nőket tárgynak nézik..ha érted mire gondolok.
2012. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!