Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van, hogy tükör...

Az miért van, hogy tükör előtt tök helyesnek látom magam, amikor emberek vesznek körül akkor meg egy darab kakigolyónak érzem, ami legszívesebben elbújna?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az saját tükör, tök hűséges, úgy torzít, hogy mi jobbnak lássuk benne magunk.
2012. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sehol nem látom magamat helyesnek. Szerintem te is önbizalom hiányos vagy.
2012. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez elég lényegre tapintó kérdés! De ezt nem lehet 1 szóval megválaszolni, mert az h "önbizalomhiány" szerintem neked is kevés..
2012. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem csak tükör előtt hanem bárhol, ha nem vesznek körül emberek.

akkor úgy érzem mindenki leszar, és hogy én vagyok, ghostrider

2012. szept. 26. 23:46
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, az önbizalomhiány az valóban kevés, mert hisz alapból szerintem tök helyes gyerek vagyok, és sokszor elnézem magam hogy mi lehet a baj velem, de nem találok hibát. Valóságban sem vagyok elszállva hisz mint mondtam szarnak érzem magam aki elbújna.
2012. szept. 26. 23:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Változtass a küllemeden, metakommunikációdon és mozgástkultúrádon, és a társasági dinamikában foglalt helyeden
2012. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik a félelem hatalmának sajnos....
2012. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Félelem érzet okés, de ismerőseim szerint nincs félelemérzetem. senki sem látja rajtam hogy félnék valamitől. sokat mosolygok.


pld. rámutatnak valakire az utcán a haverjaim hogy kérdezzek meg tőle ezt meg azt, habozás nélkül megkérdezem, vagy gondolkodás nélkül felhívok bárkit akit akarnak, és mondjuk jósnak adom ki magam, és úgy is adom elő. Meg ilyen egyéb dolgok. Általában nem hibázok és előtte belegondolok milehet a legrosszabb ami történik.

2012. szept. 26. 23:54
 9/12 A kérdező kommentje:

lehet hogy félek, de mitől? mert az emberektől nem. bárkivel elbeszélgetek ha úgy alakul.


amit várnák az az, hogy odajöjjön hozzám valami jó kis bige, én csak úgy ismeretlenekhez nem megyek oda. Ahhoz nincs a bizalom felé nézve. Érzelmeimet nehezem mutatom ki, lehet hogy ezért vagyok olyan semmilyen ha emberek vesznek körül.

2012. szept. 27. 00:00
 10/12 anonim válasza:
Ezzel sajnos én is ìgy vagyok :(. 16/L
2012. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!