Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rossz a közérzetem,...

Nagyon rossz a közérzetem, utálom a sulit, azt hogy nincs szabadidőm stb. Mit tegyek? Minden olyan kilátástalan.

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el!

vagy az is jó ha 2en összefogunk és teszünk valamit azért, hogy megreformálják ezt a szar rendszert, hogy legalább a további generációnak ne kelljen ezt a sok baromságot agyba főbe tanulni, ha már nekünk kellett


19f

2012. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az jó lenne, csakhogy ketten nem megyünk semmire sem.
2012. okt. 2. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tudom, érdekelt hogy mi célod volt a kérdéssel
2012. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mit tegyek hogy könnyebben teljenek ezek a szürke, kilátástalan hétköznapok?
2012. okt. 2. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Hidd el ez nem fog változni!

Legfeljebb még kevesebb szabadidőd lesz, főleg mikor már dolgozni fogsz!

Akkor már az őszi, téli, tavaszi és a nyári szünetnek is lőttek!


Próbáld meg hasznosan kihasználni a szabadidődet ami még megmaradt neked, mert később bánni fogod.

Mert idővel még annyid sem lesz!

2012. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó válaszoló.

Honnan tudod, hogy mennyi szabadideje lesz, ha befejezi az iskolát? Kötelező mindenkinek kínlódni, vergődni a későbbiekben? Nem hinném. Igazából csak a gondolkozásmódon kell változtatni, mindegy hány éves vagy, mit csinálsz, a lényeg, hogy elfogadd, amiben élsz, és mindig a jelen pillanatra figyelj. Ez saját tapasztalat, mert én is így voltam. Vagy a múltamon rágódtam, vagy a jövő bizonytalanságától szenvedtem. Éppen a legfontosabb, a jelent nem tudtam megélni. Ez tragikus. Mindig találsz a Jelenben, a Mostban valami vigaszt. Ez az emberi lét lényege. Hidd el.

2012. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

tiszteletben tartom az álláspontodat, de nem érték veled egyet.

Én nem a mának élek.

Igen is előre terveztem az életem és a karrierem, pontosan tudom mit akarók elérni és mit várók el az élettől.

Én nem ösztönből akarok élni mint az állatok, én azok közé akarók tartozni akik létrehozzák/alakítják a jövőt és nem csak megélik azt.

2012. okt. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Hogyan tudhatnád, mit akarsz elérni? Úgy írtad ezt, mintha maximálisan ismernéd magad és a körülötted levő világot, a természetet. Ugyan. Minden nap új, minden pillanat új, mi emberek pedig állandóan változunk. A tegnap hangulata nyomtalanul eltűnik másnap reggelre.

Azt írtad, hogy létrehozni akarod, sőt alakítani a jövőt. Hát, ez enhyén szólva meredek, ugyanis nincs egyebünk, mint a jelen pillanat. Alakítgathatod a jővőt, olyan álomszinten, fantáziával.

2012. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Petya83 válasza:
Változtass és merd meghozni a fontos döntéseket. Magától nem oldódik meg semmi.
2012. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyet értek a kérdezővel az emberek élete nagyon rövid és a suli nagyon sokat levesz belőle aztán jön a munka meg az alvás suli 20% munka 25% alvás 15% és mi marad? 40% ennyit tudsz öszvissz leélni az életedből de mind 1 ez a hely amit földnek neveznek inkább egy börtön
2012. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!