Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még egy OKJs képést sem tudok...

Még egy OKJs képést sem tudok elvégezni. Csak egy érettségim van. Már az öngyilkosságon gondolkodok. Helyesen tenném?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi erővel a fél ország öngyilkos lehetne.
2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne nyírd attól ki magad. Látom tudsz írni, valószínűleg olvasni is, meg a gépet is tudod használni. Az is valami. Gondolj arra, hogy sok afrikai totál analfabéta!
2012. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva tömören: Nem.
2012. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hello! ebben az országban már nagyon kiĺátástalan a helyzet. nekem is van érettségim, okj tanfolyam, nyelvvizsga, mégis évek óta munkanélküli vagyok. most is akartam jelentkezni újabb munkaügyes tanfolyamra, de még a felvfételit sem írhatom meg, mert túlképzett vagyok állításuk szerint. ha ez tényleg így van, miért nem ajánlanak munkát? csak közmunka van, ott meg zsebpénzt se fizetnek, meg csikket kéne szedegetni sok olyan emberrel, akikkel tök ciki lenne mutatkozni.. de még emiatt nem leszek öngyi. ha már nem lesz mit táplálkozni, fájdalmas búcsút veszek szeretteimtől és zúzok ki külföldre. sztem tanulj nyelvet és indulj valamerre! sok sikert a túléléshez és mutasd meg a világnak, hogy nem adod fel, mint oly sok ember ebben az országban, amit milliárdos politikusaink ilyen szépen gallyra vágtak.
2012. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság sose a helyes út. 8Kivéve ha pár patkányt magaddal viszel) Na jó ez egy morbid vicc volt.


Nem vagy csöves, gondolj bele hogy ott kint a világban élnek emberek akiknek tényleg semmijük sincs. egy padon alszanak a téli estéken, se karácsony, se szülinap, és minden nap azért güriznek hogy éhen ne haljanak.


Neked meg látom jó dolgod van, legalábbis van interneted és tudsz másokkal beszélni. Szóval tudsz a helyzeteden változtatni.

2012. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 desiree91 válasza:
Azért nem megy semmi, mert elkönyvelted, bekódoltad magadnak, hogy neked nem megy semmi! Ordít a pesszimizmus a kérdésedből! Nem az öngyilkosságról kell elmélkedni, hanem harcolni, harcolni, harcolni és menni előre....biztosan van valami amiben jó vagy, csak még nem próbáltad és nem tudod! Ha 10 év múlva találod meg hogy miben vagy jó, akkor 10 év múlva, ha 20 akkor 20, na és??? Néha az embernek át kell értékelnie az életét...most neked is ezt kell tenned, meg kell változnod, fel kell emelned a fejed és hinned magadban, akkor sikerül bármi...de búslakodással nem!
2013. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 desiree91 válasza:
Ja és még annyit, hogy nem mindig a környezetben kell keresni a hibát, meg az országban...oké, szar a helyzet mint az állat, de ha az ember minden hibáját egyszerűen ráfogja az országra, akkor nem fog tudni kezdeni magával semmit...
2013. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem fogom semmire/senkire sem. Csak magamról beszéltem.
2013. jan. 27. 12:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt hogy ki akartam nyirni magam - kibuktam az orvosirol.

Hat nah eleg kiakaszto egy olyannak akinek anno a legszarabb erettsegije 88% tori volt...


Aztan rajottem hogy faszsag lenne, mivel tudom hogy meg tudom csinalni. Azzal meg hogy mas mit gondol nem kell foglalkozni.

Szoval most kulfoldon vagyok, megteremtem magamnak a hianyzo anyagiakat. Februarban leszek 4000 font sporolt penznel abbol egy franchise otthon meg mas otletek is vannak aztan ide fogok orvosira jarni az Egyesult Kiralysagba. :)))


Itt se konnyu nehogy azt hidd, nagyon draga minden. De ha ugyes vagy, BESZELED A NYELVET, nem valogatsz a munkak kozott akkor szepen haladhatsz elore.


Ugy szoktam mondani hogy tobb lehetoseget kinal ez az orszag.

A kezdet mindenhol nehez de itt fenyesebb a jovo.

2013. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-nek: Köszi a választ, gratulálok és sok sikert kívánok Neked!:)
2013. jan. 27. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!