Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szüleim 3 hónapja meghaltak...

Szüleim 3 hónapja meghaltak balesetben. Közel 35 millió Ft-ot örököltem, de teljesen üres így az életem. Mit tegyek, hogy jól érezzem magam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:05
 1/8 anonim válasza:
30%
Fiú vagy lány vagy?
2012. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Mert ha fiú, fogj egy ribancot és járjátok be a világot együtt. Olyan nehéz ez? :)
2012. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Ideje akkor családalapításon törni a fejed, akkor nem lesz üres. Pár gyerek mellett izgalmasabb lesz.
2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Kezdj bele egy vállalkozásba,egy olyanba ami örömöt is okoz,majd ha már jól megy, akkor keress egy társat,és csináljatok gyerekeket.Akkor így már lehetne egy boldog családod,és egy jól menő vállalkozásod! Mi kellhet ezeknél több egy ember életébe?:)
2012. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
32%
Mennyi idős vagy?
2012. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Őszinte részvétem, tényleg...


1. ne híreskedj a pénzeddel, mert lesznek akik szívesen megszabadítanak tőle.


2. Ha lelkileg meggyógyulsz, gondolkodj el azon, vajon miért történt ez.Arra gondolok, hogy a Biblia - fordítónak is hogy kihalt a családja, és hát szinte bánatában, egyedül maradtában fogott neki a nagy munkának. Ugyanígy volt Verdi valamelyik operája. A rossz változások is hozhatnak esélyt az életben valami jó, különlegesen fontos dologra. Erről szól a "Vihar után" dalszöveg.(After the storm)

[link]

2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi pénz meg nem ér, a drága családod elvesztése... nincs mi kárpótolhatna. Nem tudom elképzelni hogy milyen érzés lehet... részvét 20/F
2012. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Testvérem barátja kb ! 4 éve halt meg, hónapokig össze volt röve lelkileg... később elmondta úgy érezte folyton van vki a háta mögött, és mintha simogatná a hátát... kirázott a hideg... nem hiszem hogy képzelődött.. a sírról, meg pont az a mécses tűnt el, amit a testvérem vitt barátja sírjára... pedig egy pár száz forintos mécses volt:) Nem tudom mennyire vagy spirituális beállítottságú, de nagy a valúszínűsége, hogy családod él, vagy más síkon... sokan úgy vélik a fizikai világ, (amit tapasztalunk,tapintunk, látunk) csupán 4% a többi 95% "sötét" energia... ezt nem látjuk.. ez annyit jelent többek vagyunk, puszta hús vér élőlénynél:) Erőt, és kitartást neked a továbbiakban.. senkinek sem lehet ez könnyű.. még a leg jellemtelenebb embernek sem
2012. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!