Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meguntam az életem. Mit...

Meguntam az életem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanolyan..felkelek, suli, tanulás, alvás, és kezdődik az egész elölről... Semmi különös. Felvettek egy elég erős suliba - bár hozzátenném, hogy ezt is a szüleim választották, én nem vágynék erős sulira, inkább azt tanulnám egy másik iskolában, amivel később szeretnék tovább foglalkozni -, ahol sokat kell tanulni, és nincs semmi szabadidőm. De egyébként is minek tanulni? Felnőttként majd lesz egy munkám, családot alapítok. De ugyanúgy a föld alatt végzem, mint mindenki más.

Különösebb pánikrohamaim, stb. nincsenek, nem stresszelek rá semmire, de az egész életet értelmetlennek tartom. Apró pontok vagyunk az univerzumban. Itt élünk a Földön, de miért? Előbb-utóbb úgyis mindenki eltávozik. Nem lesz jobb attól semmi, hogy mi, emberek itt vagyunk, nem látom az egész értelmét. Élünk, hogy aztán meghaljunk.


Ki szeretnék szállni, de a családom miatt nem tudom megtenni...


16/F


2012. okt. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis mindenki eltávozik-hat epp ezaz,ezert kell kihasznalni ezt az orokkevalosaghoz kepest pillanatnyi idoszakot hogy jol erezd magad!! Menj sportolj valamit...turazz bringaval,massz hegyet,vizsgazz le motoros sarkany pilotanak...barmi,biztos van valami amit szeretnel csinalni,ha egy helyben alsz es tunodsz az elet ertelmen ugy nem kapsz valaszt es eltellik egy elet a semmitevesben,ketelkedesben es ugy tenyleg ertelmetlen-de ha az lesz- te tetted azza.
2012. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Az élet célja maga a létezés, tudtad hogy a buddha mindig ugyanaz a személy több ezer éve? Mindig reinkarnálódik. Nem akarsz tanulni sokat? Ne tanulj. Majd lesz valami. Nem csak kis apró pontok vagyunk az univerzumban. Okkal jött létre minden tudtad hogy például a tömegvonzásnál kiszámitásánál használt gamma érték valahol a 160.ik tizedesjegynél egy értékkel kisebb/nagyobb lenne most nem tudnám irni neked ezt a tanácsot mert valószinüleg egyikünk se létezne?
2012. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval egyetértek. Próbálj (a tanulás mellett) különböző filozófiákkal ismerkedni, főképp a keleti vallásokkal, Budha tanításaival. Ha egy magas toronyba fölmegyünk messzebb látunk. Ha csak innen a kis szürke egérlyukból nézzük, akkor tényleg nehéz elfogadni. Másszál fölfelé az aranylétrán!
2012. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress! Új, meg új utakat keress, új irányokat, új célt, próbálj ki mindenfélét, amit csak bírsz.
2012. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolába
2013. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!