Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyanok, akikkel történt...

Olyanok, akikkel történt valamilyen személyes tragédia az életükben *, utólag (esetleg hosszú évek távlatából) visszagondolva rájöttetek hogy miért történt az a dolog meg? **

Figyelt kérdés

* pl. nagyon kemény betegségük volt, nagyon súlyos autóbaleset történt velük, elvesztették szerelmüket, megrokkanás, vagy bármi más nem mindennapi nagyon megrázó sorscsapás


pl. hogy milyen tetteid következménye volt, vagy milyen változást hozott, milyen módon fordult meg ezáltal mégis pozitív irányba az életetek


2012. okt. 25. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
(jah, a második pl.hez megy a **)
2012. okt. 25. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
El van átkozva a családunk (bizonyára). Volt némi üzlet néhány cigánnyal, aztán valami nem tetszett nekik, jött a "rohadjon ki a beled". Bejött. Nálam is és mamámnál is. Ő nem élte túl, én még húzom valameddig.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úristen... ez kemény...

Lehet nem kellett volna magatokra venni az átkot, talán azért fogott

2012. okt. 25. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vettük magunkra, nevettünk rajta. Aztán mikor kiderültek a bajok, akkor már annyira nem volt jó kedvünk.
2012. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mondhatom ezt, és rá is jöttem, hogy miért, és mit kellett tanulni belőle. És tudom most, hogy így kellett történnie, (nem akarom elmondnani, hogy mi volt) és azt is tudom, hogy ha akkor nem, néhány év múlva akkor is megtörtént volna, és esetleg rosszabbúl. És az élet mindnet jóra fordít végül.
2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ki tudtál pozitívan jönni belőle. :) gratulálok!
2012. okt. 27. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!