Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden álmotok beteljesült?...

Minden álmotok beteljesült? Azt az életet élitek amit megálmodtatok?

Figyelt kérdés

Vannak beteljesületlen álmotok? Mik azok?

Jobb az életetek? vagy másabb de megvagytok vele elégedve?


2012. okt. 26. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek álmaim ennek következtében nincs beteljesületlen sem. Bár még csak 16 vagyok, így gondolom ez nem ritka az én koromban... Ami azt illeti nincs és soha nem is volt semmiféle célom. Csak azt csinálom amit a sors felkínál. Te azt az életet éled amire vágytál?
2012. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok álmodozás ment kárba, szóval nem valósult meg. És volt olyan is, ami bejött. Megtanultam, hogy az Élet a lábunk elé hozza, amire szükségünk van, és amire születtünk. Hagyni kel, hogy a dolgok történjenek maguktól.Másrészt fel kell készülnünk hogy ha odajön a lehetőség, felismerjük, és képesek legyünk elfogadni.
2012. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!