Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam tegnap hogy egy hírességel vagyok és én vagyok a csicskája.Lábát maszíroztam,csókolgattam,mostam, és én voltam a széke.Ez mit jelenthet?

2012. okt. 28. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de kinyúltam rajta. és legalább egy jó szőrös láb volt?
2012. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem betűről betűre, álmoskönyv szerint szoktam megközelíteni az álmokat, hanem inkább szimbolikusan keresem a jelentését, összevetve, hogy milyen lelki folyamat lehet az életemben, amit megjelenít. Ilyen értelemben válaszolok.

Fontos lehet, hogy számodra ez az álombeli helyzet milyen érzés volt. Hogyha rossz, akkor lehetséges, hogy van olyan személy vagy helyzet vagy feladat az életedben, amivel kapcsolatban elégtelennek, kiszolgáltatottnak, kisebbrendűnek érzed magad. Talán behódolás ez valaminek, ami valamiért több, nagyobb, jobb nálad, legalábbis így érzed. Ez nem feltétlenül valósult még meg az életedben, de ilyen helyzetben érezheted magad. Talán olyan dolgot akar kiszabni rád valaki, amit lealacsonyítónak érzel, vagy amivel szemben kisebbrendűségi érzésed támadt.

Széknek lenni pl. olyan, mint tárgyi szintre alacsonyodni ezzel a hírességgel szemben.

2012. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alacsony az önértékelésed. Nem tartod sokra magadat az ilyen hírességekhez képest, mert azt látod, hogy ők szépek, sikeresek boldogok, te meg nem. Pedig ez nem igaz, egyrészt senki sem tökéletes, másrészt tuti te is értékes vagy. Úgyhogy én az önértékelésedre gyanakodnék, hogy azzal van a baj. De lehet, hogy nem. :)
2012. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!