Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítenének? Nem tudok eligazo...

Segítenének? Nem tudok eligazodni magamon.

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok, és néha olyan hangulatba esek, hogy elkezdek izgulni az éppen velem történő dolgokon, vagy ha éppen nincs semmi, akkor azon emésztem magam, hogy hogyan alakulnak a baráti kapcsolataim, vagy hogy éppen vannak-e:/

Tehát van pár fiú meg pár lány, akikkel napi szinten beszélgetek Facebookom, sőt, ezek közül az egyik fiúval együtt járok suliba, ami egy 30 perces séta, a másikkal pedig heti 1 szer össze szoktunk futni esténként, és pár órát dumálunk, esetleg péntekenként bedubunk 1-2 sört, de mégis úgy érzem, nincsenek barátaim, nincs kinek kiönteni a lelkem, ha valami nagy baj van, mint például ez( igaz, ez magában a kérdés)

Régen, amikor meg álltalános iskolás voltam, majdhogynem napi szinten kint voltam, de most... Igaz hogy ha akarnék, akkor sem tudnék kimenni, mert haza esek 2-3 után az iskolából, elmegyek külön órákra, minden szára, utána meg este 6ig tanulok, de ennek ellenére is nyomasztó a dolog. Az osztályom egy full fiú osztály, de még nem igazán forrtunk össze. Már körvonalazódni látszik az, hogy kikkel leszek haveri viszonyban, de sajnos közülük mindenki,az osztálytársak közül meg majdnem mindenki más településekről jár be, és a azok is, akikkel jóban vagyok, azok sem érnek rá így hétközben.

Nagyon köszönöm hogy ezt leírhattam és elolvastátok, mert a regény leírása közben ahogy a kérdésekre válaszoltam magamban, sokkal jobban érzem magam, de azért elmondanátok a véleményeteket?



2012. nov. 2. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresned kell egy olyan személyt akinek kiöntheted a lelkedet, tanácsot tudsz kérni tőle anélkül hogy ciki lenne.Enélkül egy kicsit üresnek érezheted magad.Ha nem találsz ilyen személyt akár nekem is leírhatod privátba az érzéseidet, összeismerkedhetünk.Amúgy hova jársz suliba hogy mindenki másik településen lakik?
2012. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja am 14/L.
2012. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm....hat ha jobban erzed magad attol,h 'kiirtad' magadbol,akkor mar megerte. Amugy ez ilyen tipikus problema,h uj suli,uj emberek ,uj baratok es ugye itt kiderul,h a regi baratok kozul ,ki is az igazi.

En a volt legjobb baratbommel jartam igy,h ugyan egy kozepsuliba jarunk, de mintha azelott nem is ismertuk volna egymast...szoval rossz ez igy.

Most ez van,ehhez kell alkalmazkodni. Viszont azt nem tudhatod,h mit hoz a jovo,h meg kivel leszel joban. Szoval csak optimistan:)

2012. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!