Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi a legjobb belső...

Nektek mi a legjobb belső tulajdonságotok?

Figyelt kérdés

Erre nagyon kíváncsi lennék tudom nem ismerlek titeket és számtalannyi válasz van de azért mégis, mi a legjobb belső tulajdonságotok? Olyat írjatok amit már sokan mondtak rátok

(csak őszintén)


2012. nov. 3. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
jó emberismerő
2012. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rám azt mondták már sokan, hogy őszinte vagyok és "aranyos" (amikor rákérdeztem, miért, nem tudták megmondani, miért, így ezt én sem értem...Tényleg, mitől lesz aranyos valaki?? Mert én nem tartom magamat annak...)
2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2-esnek:


Ha lány vagy és nem tűnsz már ránézésre is egy ordas ribancnak, akkor a legtöbb fiú alapból aranyosnak tekint...

Ha pedig mellette a földön jársz, nem vagy elszállva magadtól és nem éppen úgy bánsz az emberekkel, ahogy neked tetszik, akkor végképp.

Nincs ebben semmi ördöngösség.

2012. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nem úgy bánsz az emberekkel, ahogy éppen neked tetszik
2012. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak ennyi elég...? :O Nem hittem volna. Nem vagyok ribanc, sőt, őket ki nem állhatom, el sem vagyok szállva magamtól... Sokak szerint "különc" vagyok.
2012. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nincsen, legalábbis nekem egy sem jut eszembe.
2012. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül őszinte vagyok, bár ez nem mindig jó. Udvarias is vagyok. Biztos van még, csak most hirtelen vagy nem jut eszembe, vagy csak más tudná megmondani rólam.
2012. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Relikvia ***** válasza:
Szeretettre melto.ezt hallom a leg tobazor mindenkitol es nagyon udvarias foleg az idegenekell... :) axilon!
2012. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne... mondjuk nem is vagyok emberek közt, hogy ez kiderülne :(((((
2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:C
2012. nov. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!