Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ezelőtt 4 éve...

Mit tegyek? Ezelőtt 4 éve volt egy nagyon nagyon jó barátom. Aztán egy nap se szó, se beszéd, minden kapcsolatot megszakított velem, üzenetekre nem válaszolt, még a telefonszámát is megváltoztatta.

Figyelt kérdés
Mindez azért történt, mert a barátnője megcsalta (többször is) és én azt mondtam, nagyon hülye lesz, ha visszamegy hozzá. Visszament. A barátságunknak annyi lett. Hónapokig rágódtam rajta. Nagyon fájt. Azóta egy cégnél gazdasági szakemberként dolgozom. Csütörtökön állásinterjúra hívták a kollégák. Futárnak vennék fel. A felvételiztető bizottságban leszek én is. MIT TEGYEK? HOGY VISELKEDJEK? Nem vagyok bosszúálló típus, de egy kicsit megizzasztanám...

2012. nov. 11. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segíts neki és vedd fel, lehet, hogy a barátnője miatt tette veled ezt, mert a csaj erőszakos volt. A szerelem meg tudja hülyíteni az embert, de ha segítesz neki, és akarod, szerintem össze tudnál barátkozni vele, de azért legjbob barátnak ne ilyet válassz, de kitudjam lehet megbánta :) (v csak én vagyok túl jóhiszemű)
2012. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is tudja, hogy én is ott leszek a bizottságban. Sosem tudtam volna neki ártani, testvéremként szerettem, de akarom, hogy tudja, mit éreztem én akkor... Nagyon rossz volt, még kicsit most is az.
2012. nov. 11. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj vele távolságtartóan. Kicsit hűvösen, de ne mutass semmilyen érzelmet, azt nem szabad. Már csak azért sem, mert te ott, akkor egy céget képviselsz és nem magadat a sérelmeiddel.

Ebben az esetben te őt nem ismered!

Izzadni amúgy is fog, hiszen állásinterjúra megy. Csak szigorúan és akár keményen kérdezd, ha kérdezned kell vagy ha akarsz. A közömbösség a legnagyobb büntetés, pláne annak aki egyszer hozzánk közel állt.


Szívatni ráérsz, ha felveszitek.


(Állítólag van valami olyasmi mondás, hogy az igaz barátságot szerelemért feladni nem szabad, ha mégis, akkor nem igazi az a barátság)

2012. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!