Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik volt a legbizarabb...

Melyik volt a legbizarabb hely ahol szeretkeztél, illetve amit a legjobban élveztél?

Figyelt kérdés
Csak érdekel kinet mi volt a pláne :) Nekem is van 2,de érdekel kinek mi van :D
2008. máj. 23. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Legbizarabb: Esküvőnkön a kerthelységben:)

legjobban élveztem: én mindig a zuhany alatt

2008. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Margitszigeten a szabad ég alatt éjszaka, na az tök tuti volt. Ami életem legjobb szexuális élménye volt, az az volt, amikor összejöttem a kedvenc zenekarom énekesével koncertjükön (jártunk is meg minden) és amikor először szexeltünk, azt azóta is emlegetem :))))
2008. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Legbizarabb: ravatalasztal, a ravatalozóban.

Legjobb: ágyban, párnák közt...

2008. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Erdőben, egy sziklának dőlve. Egy kiránduló csoport is arra jött, gyorsan elbújtunk.

Élvezetes egy irodában az asztalon, iratok között. :)

2008. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem csak erdő van meg iskolaudvar :D

De az a ravatal asztal viszi a pálmát :D

Egy régebbi kérdésben valaki azt írta,hogy egy boltban XD

Köszy a válaszokat

2008. máj. 24. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legbizarabb meg a legjobb is a vonaton volt...és nem fülkés volt, meg ha nem is volt túlzsúfolt a kocsi, akkor is voltak egy páran. Nem tudom hogy csináltuk, d senki nem vette észre...na meg persze elbújtunk. :)
2008. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt választási lehetőségem mert megkurt és kész!!!! :D Kértem hogy ne az anyósomék előtt, de nagyon beindult a pasim!!!! (kicsit buher Vagyok))) :D:D:D
2008. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szálloda medencéjében! Nem volt ott senki más csak mi, aztán később láttuk hogy be van kamerázva az egész és a portás folyamatosan nézi a monitort!Kissé zavarban volt előttünk, mi meg csak mosolyogtunk rajta!:))
2008. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

bizarr:szórakozóhely mosdója. de az szar volt mindketten full részegen, egyikünk sem alakított túl nagyot.


legjobb: motelszobát kivenni 1 éjszakára, na az a tuti

2008. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel beszöktünk egy strandra, és az óriáscsúszda tetején.Nagyon emlékezetes.Pedig már 9 éve volt.
2008. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!