Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi életed legnagyobb ajándéka?...

Mi életed legnagyobb ajándéka? Amiért nem tettél semmit, hanem csak úgy kaptad a "sorstól"?

Figyelt kérdés
Ne pénzzel kifejezhető javakban gondolkodj!
2008. máj. 24. 00:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
ez költöi lesz. de szerintem az hogy megszülettem. hogy egy jó családba születtem. hogy rendes életet tudok élni (nem vagyok fogyatékos, beteg). talán a többi dologért már én is tettem valamit.
2008. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam! Egyáltalán nem volt tervezett baba, véletlenül "csúszott be", az apja nem is vállalja (mióta persze megszületett, mert előtte még nagy volt a szája), de nem is baj, nekem ő a legnagyobb ajándék.


Meg ami még nekem nagy ajándék a sorstól, hogy olyan nyelvérzékem van, hogy soha a büdös életbe nem kellett otthon nyelvórára készülnöm, mert amit a suliban mondtak, az berögzült (halál komoly, hogy sose tanultam angolra) és csak ötöseim voltak, és mindenféle tanulás, kínlódás nélkül érettségiztem angolból :) Na ennek nagyon örülök, mert tanulni utálok.

2008. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
A csaladom es a ferjem!
2008. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
egy családért és egy férjért rengeteget kell tenni. ha nem teszel érte semmit akkor az egy kalap szar. az más kérdés hogy te ezt élvezed és szereted megtenni. de igen nagy feladat megfelelö szeretet adni és elfogadni. tolerálni minden családtagot...stb.....
2008. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommenttel egyetértek,még a véletlen babáért is tettél valamit. Ne írjatok filozófiai esszéket,( én is tudom, hogyan "kéne" élni) olvassátok el a kérdést.Nem "miből lehet", hanem "mi"!
2008. máj. 24. 09:42
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb ajándék az életem!
2008. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

nekem még nem volt ilyen. Az hogy megszülettem, hát az nem túl nagy boldogság tekintve eddigi életemet. A páromért jelenleg is küzdők, és mindig is fogok, a suliban nem vagyok egy osztályelső sem, rengeteget küzdök azért, hogy ne maradjak le túlságosan..., aképességeim (jó sportoló lehettem volna), pedig elszálltak, már bepótolhatatlan hátrányom van.


Az egyetlen ajándékom a sorstól talán a tenger szeretete. Nem tudom miért, imádom, nme tudom, megmagyarázni, ne is kérdezze senki, egyszerűen csak boldoggá tesz a tudat, hogy néha úszhatok, merülhetek benne, vagy már a gondolatától is megnyugszom.

2008. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
A "becsúszott" babáért semmit nem tettem, hogy legyen, mivel az aktus célja nem a gyereknemzés volt, hanem pusztán a szex. Így tényleg egy nem várt ajándk volt.
2008. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
tehetséget kaptam valahonnan, és nem örököltem senkitől...
2008. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
A nővérem!!!
2008. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!