Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan rázzam fel maga? Mikor...

Hogyan rázzam fel maga? Mikor fog elmúlni? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hogyan jöttetek ki az ilyen hosszantartó helyzetből?

22 éves lány vagyok, nagyon sok ideje írok már naplót és azt figyeltem meg, hogy az elmúlt 5 éve ugyanaz van mintha egy mókuskerékben lennék. Unom az életet, semmi nem dob fel, suliban se érzem magam jól, de elmegy úgyis mindjárt befejezem.

DE olyan LESZ@ROM érzetem van mindennel szemben. Tökre nyomaszt nem akarok ilyen lenni. Csak azt ne mondjátok h mennyek el bulizni

Hogyan legyek NEM közömbös ember?



2012. nov. 16. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
jelzőim: lassúság-unalom- közömbösség-fáradság
2012. nov. 16. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát így sehogy, menj el valahova az osztálytársaiddal sörözni, vagy valami, olvass.
2012. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább kirándulásokat, gyaloglásokat javaslok. A természet a lélek tápláléka. Elfásulunk ha nem vagyunk fák között, friss levegőn, nem érezzük magunk körül a kozmikus teret.
2012. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozgás, masszázs...
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezeket mind szoktam.

nem hinném hogy egy kis futástól minden megváltozna

2012. nov. 17. 13:39
 6/6 anonim válasza:

Utazgass, kicsit nézz szét a világban, menj el ilyen élvezetes programokra mint, vidámpark, ejtőernyőzés, stb..

próbálj ki olyan dolgokat amik izgalmasak, én is ezt teszem, idén csak ebben az 1 évben több mindent kipróbáltam mint eddigi egész életemben :)

2012. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!