Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok rögtön elaludn...

Miért nem tudok rögtön elaludni? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ha lefekszek aludni este olyan 9,fél 10,10 órakor akkor legalább fél órát kell várnom hogy elaludjak.ez már így megy körülbelül 1 éve (de nem minden alkalomnál)..De ha lefekszek aludni 11 óra után akkor már maximum 10 percet kell várnom.Mit tegyek ez ellen? És mitől van ?

2012. nov. 18. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt szoktál cukrosat enni, vagy inni? Pl. kólát. Én ha kolát iszok szinte egész este csak forgolódok, annyira felélénkít.

Ha 11 óra után fekszel le, valószínűleg azért van, mert már fáradtabb vagy.

2012. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha 11 után fekszel le és 10 perc alatt elalszol, biztos azért van, mert fáradtabb vagy.* Bocsi!
2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor fekudj le 11 ora utan. Ha csak forgolodsz az agyban annak nincs aok ertelme.
2012. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8-kor menj fussál egy kört, de ne kicsit, jó nagyot, lihegve, zilálva érj haza. majd lszol már fél9-kor :)
2012. nov. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mitől van. Én álmodozással töltöm azt az időt :)
2012. nov. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem szoktam inni lefekvés előtt és cukrot se szoktam nagyon enni.. :/

2.válaszoló: én még olyan korú vagyok hogy fél 9-kor mennyek aludni,de azért kösz hogy válaszoltál :)

3.válaszoló: futni még nem próbáltam este,de ki fogom,köszi ! :)

4.válaszoló: sajnos ha én el kezdek álmodozni akkor csak beindul az agyam és akkor nehezen tudok aludni.de néha segít! :)

2012. nov. 19. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen :D Aztán meg az iskolában is fáradt vagyok, hát ott is álmodozok egy kicsit... :S :D
2012. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5.válaszoló: Hát igen nekem is egyszer majdnem elaludtam óra közben de az utána levő időben már nem tudok majdnem elaludni suliban,a kelés reggel a nehéz :D
2012. nov. 20. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor lefekszel ne kezdj el azon görcsölni, hogy nem fogsz tudni aludni és holnap fáradt leszel. Ha csak fekszel az ágyban nyugodtan, azzal is pihensz. Erre gondolj!
2012. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
6.válaszoló: Rendben,köszönöm :)
2012. nov. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!