Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnál hatni egy...

Hogyan tudnál hatni egy osztálynyi emberre a következő szituban?

Figyelt kérdés

az suliba most készülünk a szalagavatóra, és persze a szalagavatóvideóra is. és én lettem a megbízott(mivel látják az eddigi videóimat amit csináltam de nem is bánom mivel nagyon szeretek pihent videókat csinálni)..

pár nap után ki is találtak valamit páran, majd én és pár osztálytársam kieszeltünk egy teljes történetet(nem akarunk egyszerű videót, inkább valami élvezhetőt) majd ezt megosztottam fészbukon is osztálycsoportba, írták páran hogy "tök jó" blabla...de itt megakad a dolog, az a gond hogy a legtöbbjükkel "semmilyen" viszonyba vagyok, és így nem tudom hogy hogyan kommunikáljak velük, meg hogyan bírjam rá őket, hogy csináljanak valamit ők is ne csak én(pár ember persze segít, de az csak pár ember)...sosem voltam nagy szónok, ezért olyat meg végképp nem tudok hogy "egy kis figyelmet kérnék" szünetben


nagyjából ismerem őket, tudom hogy hogyan reagálnak egyes szituációkban, és el tudom képzelni hogy ezt is mennyire vennék komolyan, mert hogy 35 főből min30 nem csinálná és segítene abban egészen biztos vagyok..

ugye mindig az szokott lenni hogy utolsó héten megcsinálják, na mivel én jót akarok előbb, de hát így hogyan csináljam?


köszi, hogy elolvastad!



2012. nov. 19. 15:58
 1/2 schocko ***** válasza:
Keresel az osztályban egy szónokot és elmondod neki mit akarsz.
2012. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanítás végén
2017. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!