Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? Vagy legalább egyet.

Figyelt kérdés

Már egy éve dolgozom, de ott mindenki idősebb nálam, én pedig fiatalabb barátot szeretnék.

Szórakozóhelyekre nem járok (és nem is fogok). Más megoldás...? Ti mit csinálnátok?


2012. nov. 27. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát itt van pl. az internet és ez az oldal is. Itt is akad jó néhány ember, aki barátokat keres. Persze, nyilván te is olyanokat akar, akik a közeledben vannak, akikkel lehet "élő"-ben beszélgetni, elmenni valahová.

Amúgy hasonló helyzetben vagyok és én sem tudom, hogy mit csináljak. :(

2012. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én szívesen barátkozom veled, ha közel vagy...

Hol laksz? :)

2012. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom...
2012. nov. 28. 06:35
 4/22 anonim ***** válasza:
nem azért de a kor befolyásolja a barátságot? én is "fiatalabb" vagyok de vannak idősebb barátaim is. Szerintem a munkahely elég jó hogy barátokat szerezz, mert valamennyire ismered is őket, és az előző hozzá szólást is támogatom hogy ott az internet,chatelj szerezz barátokat.
2012. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én mindig is neten szereztem barátokat, csak rossz, hogy a legtöbb Budapesten lakik, én meg jó messze a határszélen. Te meg ott vagy az ország közepén, és nem használsz ki egy ilyen lehetőséget! Szégyelld magad! Ugrálnék a helyedben. :D
2012. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elég sokat próbálkoztam neten... kicsit nehéz úgy, hogy majdnem mindenki hazudik.

Akiket pedig megismertem és tényleg jó barátok lehettünk volna, azok mindig messze voltak, hiába vagyok Pesten.

2012. dec. 2. 20:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem ne mondd, hogy majdnem kétmillió emberből mindenki hazudik. :) Próbálkozz facebook csoportokban, klubokban! Biztos van olyan csoport, ami megfelel az érdeklődési körödnek, ott nagyon könnyen lehet ismerkedni egyszerre sok emberrel. :)
2012. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Vicces... pár éve még azt hallgattam, hogy mennyire gáz neten ismerkedni, most meg már a fb-on kívül nincs is élet?! Nem vagyok fent ilyen oldalakon...
2012. dec. 3. 10:32
 9/22 anonim ***** válasza:
nem, az a gáz,hogy itt sajnáltatod magad, írtam Neked üzenetet,hogy haverkodnék Veled,tettem fel kérdéseket, egy szavas válaszokat írtál, majd azt írtad,inkább hagyjuk, kérdeztem,akkor mit szeretsz csinálni,mi érdekel? még máig sem kaptam rá választ! Így szeretnél barátokat szerezni,hogy ha valaki nyit feléd akkor flegmázol? Sose értettem azokat az embereket,hogy itt sírnak,hogy nincs senkijük, írok nekik és csesznek vissza írni. Erről ez a véleményem! Nincs igazam?
2012. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, ötleteket kértem.

Nem üzenetben akarok ismerkedni egy ilyen oldalon.

2012. dec. 3. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!