Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk: nektek büdös a lábatok?...

Fiúk: nektek büdös a lábatok? Ha igen, mennyire? Nekem cipőben mindig lábszag van, gondolom nem vagyok vele egyedül

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valamilyen helyzetben zavart más lábszaga, pl. levette vonaton a cipőjét, stb...?

#fiú #lábszag #zokni #büdös a lába
2012. dec. 4. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Zokni, es cipofuggo. Muszalas zokniban, es noname cipoben budos. Pamut zokniban, es markas cipoben nem.
2012. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előző válaszolóval! Még annyival kiegészíteném, hogy pár napja beázott a csukám, de nem tudtam lecserélni. Na mire hazaértem elég durva szaga volt.

Amúgy a gagyi cipő talán még annyira nem is gázos (nálam), de a zokni... Annak nagyon fontos a minősége

2012. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

kínai cipőknek ez a hátránya. Anyaga is gumis, és nem szellőzik rendesen.


amúgy nem. Nekem jó cipőm van, + cserélem a zoknimat is rendesen szóval probléma megoldva.

2012. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, a munkahelyemen meleg van, szóval bizony büdös lenne estére a lábam, akkor is, ha a cipő bőr. Reggel be szoktam fújni Scholl vagy egyéb lábsprayjel, mielőtt felveszem a zoknit. Azóta nincs ilyen problémám.

Más lábszaga zavart már, igen. Egyszer elmentem jógázni, ott mindenki mezítláb volt, és hát a szag miatt nem igazán ment a relaxálás:D pedig ott rajtam kívül csak nők voltak.

2012. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Utolso: a sok jogas csaj biztos azt hitte a te labad budos xD te nem a Tibcsi vagy a gyalirol?:D

2012. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
57%
A Scholl spray-nek plusz egy szavazat, kamaszkoromban volt ilyen problémám és meglepően gyorsan megoldotta.
2012. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szagolnám a lábatokat fiúk. XD
2012. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom srácok, nekem kb mindig lábszagom van, és nem tudok scholl sprayt használni, mert irritálja a bőröm. Mit javasoltok ez esetben? Tényleg fontos lenne tudnom, a barátnőm miatt, és az a helyzet, hogy amikor hazamegyek, és leveszem a cipőm, akkor méterekről érezhető lábszagom van. Elég ciki, főleg ha máshova megy az ember, le kell venni a cipőt, stb. Bocs, hogy ilyen nyílt vagyok de remélem nem gond:D


Ti hogy szabadultatok meg ettől a problémától?

2012. dec. 11. 20:00
 9/11 kovpet ***** válasza:

- tisztálkodás

- jó cipő

- jó zokni


Ha ezek megvannak, akkor valami bőrbetegség lesz, azt meg a bőrgyógyász oldja meg.

2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jógán lábakat szagolni kényszerülő srác vagyok:)

(nem Tibcsi:D)


Ha a Scholl irritál, használj másfélét. Én is váltogatom, van olyanom is, amire egyszerűen az van írva: "láb dezodor férfias illattal". Többféle van, biztos találsz olyat, ami nem vált ki irritációt.

2012. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!