Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy visszahúzódó nő hogyan...

Egy visszahúzódó nő hogyan tud boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
Sajnos se párt, se barátokat, se munkát nem találok, mert első ránézésére mindenki megállapítja rólam, hogy túl komoly és zárkózott vagyok. Én nem érzem magam ilyennek, de mindenki más ilyennek lát. Megijednek tőlem a pasik, az emberek meg sem akarnak ismerni közelebbről. Nem tudok kivel beszélni a problémáimról, mert a barátaim többször bizonyították már, hogy nem érdekli őket. Nagyon rossz ilyen magányosnak és reményvesztettnek lenni. A sok csalódás miatt egyre értéktelenebbnek érzem magam. Mit tehetnék?
2012. dec. 5. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Falakat emeltél magad köré hogy megvédd magad a világtól s az emberektől..de most magányos vagy e falak mögött s fázol egyedül..bonts le belőlük,mert így a jó sem találhat rád.
2012. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leírás alapján melankolikusnak tűnsz.Nem tudom milyen munkára akartál jelentkezni,de az ilyen emberek általában a tudománnyal,művészetekkel foglalkoznak és belegondolva tényleg ilyesmi munka való nekik.Általában kreatívak,dús a fantáziájuk,jó az elemző képességük,több oldalról közelítik meg a dolgokat,stb.(kivételek ugye vannak).Nem tudom,hogy mi érdekel,de szerintem nem ártana utána járni,hogy jó vagy-e valami tudománnyal vagy művészetekkel foglalkozó munkákban

"egyre értéktelenebbnek érzem magam"

Próbálj meg egy kis önbizalmat szerezni,állítólag a küzdősportok nagyon jók erre

2012. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbben tud boldogulni, mint egy visszahúzódó férfi.
2012. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Félsz is az új emberektől/helyzetektől, vagy csak feloldódni nem tudsz olyan gyorsan?
2012. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak feloldódni nem tudok.
2012. dec. 5. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes mondta, előbb érdemes lenne a munkát helyre tenni. Olyat kell találnod, ami illik a személyiségedhez, és ha sikerül ezt kivitelezned, akkor bekerülsz majd egy új társaságba is, ahol nem akkora baj, ha lassan oldódsz, mert rengeteg időt fogsz ott tölteni.


Milyen munkát képzeltél el magadnak?

2012. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"első ránézésére mindenki megállapítja rólam"

Megpróbálhatnál a megjelenéseden is változtatni egy kicsit, azzal is lehet hatni a lelkiállapotodra és mások első benyomása is pozitívabb lehetne. Egy-két új, vidámabb ruhadarab, új frizura, ilyesmi. Ha jobban érzed magad a bőrödben, a külvilággal is jobb a kapcsolatod, ha csak pl. megjegyzi valaki, hogy jó lett a hajad, már van is beszédtéma.

2012. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhangzott pár kérdés, de a kérdező nem méltóztatott válaszolni. Ezek után hogyan is lehetne segíteni...
2013. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,a kérdező annyira visszahúzódó,hogy innen a GYK-ről is "visszahúzódott"!:D Nagy kár,mert sajnos így nem tudunk segíteni.
2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!