Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A multbéli események hozzáálásával elveszítettem a csajomat aki szeretett. Fontosabbak voltak az én dolgaim, most hogy nem sikerült megvalósítanom öket, meg nincs is már motivációm hogy örömet szerezzenek nekem. Nekem ő kell igazán, de már elcsesztem az egészet. Nagyon bánom az egészet hogy így alakult.
2012. dec. 12. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van esély arra hogy tisztázzátok akkor próbálj meg vele beszélni.Ha boldog voltál vele és úgy gondolod hogy tudott motiválni akkor lehet hogy megérné újra próbálni,hátha ő is szeretné.

Amúgy hány éves vagy és meddig voltatok együtt?

2012. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 és 5évig voltunk eggyütt, már össszejött valakivel sajna.
2012. dec. 12. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az úgy már problémás:/

Akkor nem nagyon tudok tanácsot adni,max ha tényleg nem kimondottan ő kell akkor te is keress valaki mást aki képes motiválni.

2012. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátság még lehet belőle, aztán ki tudja, mit hoz az élet. Persze ha igazán szereted, és nem jössz azzal a dumával, hogy neked csak társnak kell, másképp inkább ne is lásd.
2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!