Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Igazából azt se...

Mit tegyek? Igazából azt se tudom milyen vagyok!

Figyelt kérdés
Van mikor szerény,csendes kis félénk vagyok. Van amikor viszont elég temperamentumos vagyok,van mikor bunkó és tapintatlan vagyok,van mikor kedves aranyos megértő lány vagyok.. Igazából nem tudom milyen vagyok,mindig olyan mintha más és más személyiségem lenne és szó nélkül váltok és rám se lehet ismerni.. Ismerőseim szerint elég "szeszélyes" vagyok.. Ti mit gondoltok?
2012. dec. 16. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 de Karácsonykor leszek 18..
2012. dec. 16. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Tininek lenni azt jelenti, hogy az identitásoddal és önképeddel kell megküzdened mindennap. Az, hogy a barátaid elfogadjanak, extrém fontos számodra. A tinik azt is megsínylik érzelmileg, ha távol vannak szüleiktől, családjuktól. Bár úgy érezheted, hogy a saját döntéseidet akarod meghozni és azok alapján élni, ez gyakran megterhelő lehet – és magányosnak is érezheted tőle magadat. Amilyen szórakoztató és izgalmas is ez az időszak, gyakran összezavaró és tele van konfliktusokkal. Időbe telhet mind a tiniknek, mind szüleiknek, hogy megbirkózzanak a gyermekkor és felnőttkor közötti időszakkal.hangulat


Másik fontos befolyásoló tényezője ennek a korszaknak a biológia. Amikor a pubertás elkezdődik, a test nemi hormonokat kezd el termelni. Ezek a hormonok a lányoknál az ösztrogén míg a fiúknál a tesztoszteron. Ezek a nemi hormonok fizikális változásokat okoznak – illetve sokaknál érzelmi változások miatt is felelősek. Egyszer jól vagy, egyszer nem – igazából olyan, mintha csak az irányítás csúszna ki a kezeid közül. Fontos megérteni, hogy szinte mindenki túlesik ezeken a hangulatingadozásokon tini korában – és ha ezt megérted, akkor talán kezelni is könnyebben fogod tudni.

2012. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!