Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 26 évesen még mindig nem...

26 évesen még mindig nem tudom milyen szakma érdekelne. Nagy baj? /L

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. A szüleid tartanak el?
2012. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj egyáltalán.Van valami hobbid?
2012. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tanulgatom az angolt, és jól meg tudom jegyezni a szavakat, mert érdekel. Szeretek fogalmazni. Önbizalmam hadi lábon áll, az önérzetem mégis nagy. Álmaim vannak, illetve céljaim. Depressziós vagyok, hisz nem dolgozom. Még nem nagyon vannak sikerélményeim. A múltam nagyon rossz, és a viszonyom a családommal is szintén rossz. Munkám nincs, mert eddig az volt, hogy túl fiatal vagyok.

Protekcióm sincs. Nem tudom, mihez kezdjek, tudom, hogy elég gáz, de még nem találom a helyemet. Most épp próbálom magam összeszedni lelkileg, nagyon egyedül érzem magam, és ez fáj. De keresem már a kiutat..., szóval ami a szakmát illeti, talán állatorvos szivesen lennék. Vagy valami olyasmi, aki segit másokon. Gondolom sokat kell tanulni az állat orvosnak is..., de ez sem nekem való szakma, mert nem birom látni az állatok szenvedését. Nem tudom eldönteni....

2012. dec. 22. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy baj-ban vagy az biztos,én is hasonlóan állok,de nekem van egy nem túl biztos munkám,és édesanyámmal nem háborúzok,de nem is szuper a viszonyunk,a múltam tönkretett,most szenvedésre ítéltek a szüleim és mindenki a múltban aki azt mondta nincs semmi baj,8 általánossal itt állok,ha megszűnik ez a hely akkor nem tudom mi lesz velem.


Sajnos vannak problémák velem,eléggé félresikerültem gyerekkoromban.

2012. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Engem meg majdnem elvetetett anyám !

De ezért nem haragszom rá, lehet h jobban is jártam volna, ki tudja ... Amúgy van egy szakmám, de érettségi nélkül, mert kevés volt rá a jelentkező..., mindenki szaladt varrni, dolgozni, meg már mind férjnél van, meg gyerekük van..akikkel egy osztályba jártam. Szabó vagyok, de csak papiron, nem tudnák magamtól elkésziteni egy férfiöltönyt. Meg nem is érdekel ez a szakma, csak nem volt más iskola a városban, messzebbre meg anyám nem engedett, amúgy nekem is ő cseszte el az egész életemet! A legszebb, hogy ezt fel sem ismeri, vagy nem akarja.

Nem hagyott ránk semmit, a gyerekeire...,

2012. dec. 23. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Először igyekezz valami munkát találni, és azzal helyre billen a lelkivilágod, most nagyon be vagy fordulva.

Szerintem a munka lenne erre a legjobb megoldás, aztán lehet gondolkodni a továbbiakról.

Padlón ugyan tisztán lát az ember, de a pánik miatt hamarabb is kap bele mindenbe, és felszínesen.

És hoz olyan döntés félelemből, ami ugyanoda vágja majd vissza: a padlóra. Kapkodásból sose született semmi jó.

Szóval munka, aztán tisztább lesz a fejed, megnyugszol, jobb döntést tudsz hozni.

2012. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az tuti, hogy lekötne. Köszi.
2012. dec. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!