Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
miért szeretem az ilyen régi zenéket, a mai zenéket egyáltalán nem hallgatom. Inkább az ilyen régi zenéket 90s-évek meg ilyesmiket. http://www.youtube.com/watch?v=xZE0A7ASz8w
2012. dec. 23. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert ilyen az ízlésed?
2012. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kinek a pap, kinek a papné :)
2012. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kilencvenes évek már réginek számít? Öregszem, bakker. :)
2012. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérdezed?
2012. dec. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hallgattál még elég zenét, a korunkban születettek közül meg csak a sz*rt hallottad. Én is így jártam tizenévesen, a helyi rádió moslékjához képest jó zenének gondoltam mindent ami "alternatív". Azért, mert máshoz nem jutottam hozzá. Kazettára vettem minden egyes elcsípett "alternatív" számot, sokszor beszélgetős rádiók beszélgetős műsorainak két beszélgetése közül. Vadásztam, elejtettem és elraktároztam a zsákmányt, és azon éltem. Aztán valahogy kinyílt a világ, rájöttem hogy nem minden jó amit én annak gondolok és nem minden rossz amit a környezetem gondol jobbnak. Ráadásul Magyarország zenei élete is egy csomót fejlődött, rengeteg zenekar, elő koncert van. Nem úgy mennek a dolgok mint a 90-es (!) években amikor mindenki diszkóba járt. Persze faluhelyen ma se lehet jobb, de itt a tyúb, itt vannak a rádiók, minden elérhető és megismerhető ha érdekel, az élményekre pedig fesztiválokon, koncerteken lehet feltenni a koronát.

Ha a jazz és a 90-es évek nálad megfér egy lapon, ami azért elég meredek párosítás, akkor még egy csomó mindennek bele kell férnie, és ez jó! Annyiból nehezebb dolgod van hogy nehéz az interneten több millió szám közül kiválasztani a jót, mint mondjuk megnézni milyen bakelitek vannak otthon (már nálunk se voltak sajnos) és azokat rongyosra hallgatni mielőtt megtalálod a saját kedvenceid.

2012. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!