Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság nem megoldás,...

Az öngyilkosság nem megoldás, de mi van ha olyan problémám van, amire nincs más megoldás?

Figyelt kérdés

Nézegetem én ezeket az öngyilkosos kérdéseket, és mindenki úgy beszél a problémákról, mintha mindegyik megoldható lenne. Hát hadd mondjam el, hogy az én problémám konkrétan az, hogy rossz nembe születtem (biológiailag nő vagyok, de férfinak érzem magam, és mielőtt valaki kérdezné (bár nem tudom minek) igen, már írtam ide kérdést). És nem tudnám leélni ebben a testben az életem. És ugye mint tudjuk, a nőből férfi nemi átalakító műtét nem olyan egyszerű mint a fordítottja. Tehát az sem megoldás. Most akkor kérdem én, én is gyáva vagyok ha megölöm magam?? Mert mégis mit kéne csinálnom, hogy múlna el ez a probléma?? Annyira unom már azokat a dumákat, hogy minden probléma megoldható, meg várni kell, blabla.. néhányra ez igaz persze, dehát nem mindre..


és most nem azért, de akkor merjétek nekem mondani, hogy gyáva lennék.. vagy pedig azt hogy mit kéne kezdenem? BÁRCSAK annyi lenne a problémám mint pl. a tinilánykák 90%-ának hogy milyen "kövérek", vagy hogy egy pasi 22 évesen még nem talált csajt magának.. vagy hogy a tiniknek mennyi bajuk van az iskolában.. hát azok talán megoldhatóak, igen.



2013. jan. 2. 00:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

és most nem tanácsot kérek, nem azt akarom hogy lebeszéljetek vagy valami.. egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményekre, ennyi.


de kultúráltan, ha lehet, köszönöm.

2013. jan. 2. 00:12
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható a problémád. Csak igazából én ezekre olyan megoldást sejtek, amiket úgyse tudsz elfogadni (nem veled van a baj, itt Nyugaton szinte senki), szóval mindegy. Én nem hiszek megoldhatatlan problémákban...
2013. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy nekem se volt/van csodaéletem, mielőtt a fejemhez kapnám. Nekem is fordult már a meg a fejemben a gondolat, sőt volt hogy erős késztetést éreztem rá. De jól tettem, hogy nem tettem. Sikerült megoldanom a "megoldhatatlant"...
2013. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
dehát mégis hogy növesszek péniszt? :'D el se olvastad amit írtam mi?
2013. jan. 2. 00:35
 5/23 anonim ***** válasza:

Végigolvastam amit írtál...

Nem nem kéne farkat növesztened, még csak műtét alá sem vetni magad.

2013. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Legfeljebb te nem értetted amit először írtam.
2013. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
bocsánat. lehet hogy én értettem félre. te hogy értetted, hogy nem tetszene nekem az a megoldás? vagy nem tudnám elfogadni?
2013. jan. 2. 00:41
 8/23 A kérdező kommentje:
csak mert ha van valami ötleted hogy mi lehetne a megoldás, akkor azt nagyon szeretném hallani. :)
2013. jan. 2. 00:41
 9/23 anonim ***** válasza:
Privátban írhatsz ha valóban érdekel, van 1-2 gondolatom amit feltehetőleg nem fogsz elfogadni, és érdekelni sem fog, de szívesen leírom ott ha gondolod.
2013. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
el kell fogadnod magad. ennyi.
2013. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!