Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is volt műr úgy, hogy nem...

Más is volt műr úgy, hogy nem viselt el senkit maga mellett, mégis barátokra vágyott? Mit tettél?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat szerezni,de sokszor nem akarok senkivel beszélni.Egy barátnőm van,akivel bármikor szívesen beszélek,az összes régi barátom nem keres,én meg nem rohanhatok mindenki után.
2013. jan. 2. 00:33
 1/8 anonim válasza:

Ismerős... Én is igy voltam vele, bár nekem volt egy minimális baráti köröm, de néha őket se akartam látni.. De ez pár év után megváltozott, most ott vagyok vele, hogy utálok egyedül lenni és keresem a társaságot.

Ha nem akarsz senkivel beszélni akkor minek akarsz barátokat keresni? Csak ne zárkózz el nagyonn..

2013. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

eleinte én is nagyon barátkozó voltam, mindenkivel jóban voltam és mindenki kedvelt. aztán egyre több ember bántott meg, nagyon durva módon. ezért tartok most ott, hogy kb senkiben nem bízom, és barátom is csak kb 3 van, több nem.

kiszűrtem a kétszínű embereket az életemből, iagz hogy magányos vagyok, de így jobb.

szerintem menj oda a neked szimpatikus emberekhez, beszélgess velük, stb aztán majd kialakul

2013. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lehet az a baj,hogy elzárkózom sok minden elől..

azért szeretnék barátokat,mert egyedül érzem magam..nem szeretek a központban lenni,és szeretem ha egy emberrel értelmesen is lehet beszélni..remélem vannak még ilyenek:)

2013. jan. 2. 00:57
 4/8 anonim válasza:
vannak még értelmes emberek, csak nehéz őket megtalálni:)
2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vannak persze ez idővel alakul.. Az emberek jönnek, mennek azokat kell megtartani akik erre érdemesek. :)
2013. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Relikvia ***** válasza:
Orvos!
2013. jan. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Viccesnek tűnik, de a moly.hu oldalon elég sok olyan emberrel megismerkedtem, aki hasonló típus, mint mi. Próbálkozz ott (már ha szeretsz olvasni).

Itt is találtam egy barátot. :) Persze csak óvatosan. :)

2013. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így érzek ahogy te!Én se futok senki után mert fontosabb a becsületem és a büszkeségem.Néha,vagyis elég sokszor nayon rossz,de hát nem tudok mit csinálni,vagyis nem akarok,egyetlen egy igaz barátom van és ő nekem pont elég mint 50 másik hamis barát.Szóval nemcsak a te gondolkodásod ilyen:)
2013. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!