Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek hogyan döntenek...

Az emberek hogyan döntenek arról hogy mi a kedvencük valamiben?

Figyelt kérdés

Mondjunk valami egyszerűt,mi a kedvenc színük?Én soha az életemben nem tudtam erre a kérdésre válaszolni,vagy mindig mást és mást mondtam.Minden színt másért szeretek,más mértékben,más dolgokon(pl.:szeretem a sárgát mint színt de ruhán kifejezetten rondának tartom)más dolgokat kötök hozzájuk és azok közül sem tudok választani.

Ugyan így vagyok minden "melyik a kedvenced" kezdetű kérdéssel,kedvenc kaja,kedvenc film,kedvenc ékszer,kedvenc illat,nem tudok kedvencet választani,egyszerűen nem értem hogyan kell.Ti hogy választotok?


2013. jan. 2. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt olyan komolyan venni amelyik az adott pillanatban a legjoban tetszik ennyi az egész:)
2013. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ez engem annyira idegesít,olyan döntésképtelennek és semlegesnek érzem magam miatta.
2013. jan. 2. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:

nagy sóhaj.


azt válaszolom rá ami a kedvencem.

2013. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Ez tisztán érzés alapú. Persze, minden szín szép, de ami valahogy engem jellemez, az a fekete, a kék és az ezüst. Hogy miért, arra nagyon szép elméleteket (párhuzamokat) tudok mondani, de mégis valahonnan legbelülről jön. Próbálj jobban befelé nézni. Úgy vélem, esetleg lehet benned valahol egy gát...

2013. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Ha nem tudod, akkor nincs. Ez nem baj. :)
2013. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!