Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bunkó lennék, ha nem kapna...

Bunkó lennék, ha nem kapna tőlem semmilyen ajándékot?

Figyelt kérdés
Ősszel volt a szülinapom és a legjobb barátnőmtől meg az egyik barátnőmtől közösen kaptam egy ezüst fülbevalót. Én nagyon meglepődtem, hogy tőle is kaptam, mivel 2 éve rendezett szülinapi bulijára se hívott meg, mi nem is voltunk olyan nagyon jó barátok. Most az ünnepek alatt volt a szülinapja, de én nem vettem neki semmit. Azóta kiderült pár dolog, de ő nem tudja, hogy ezekről tudok (pl. velem csak azért "van jóban", hogy elszedje tőlem a legjobb barátnőmet, engem sosem bírt). Szerintetek adjak neki valamit így születésnapjára? 17/L

2013. jan. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem gratulálj neki a kétszínűségéhez és említsd meg neki hogy megtudtál pár dolgot,az ajándékot meg felejtsd el,ha tényleg ilyen akkor ne vegyél
2013. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fülbevalót a legjobb barátnőd vette egyedül, a "barátnőd" csak meggyőzhette arról, hogy legyen közös ajándék, mert az milyen szupi, hogy ő is gondol rád, felkösazönthet, stb... Én ilyen "barátnőn" nem is gondolkodnék, hogy vegyek-e valamit. Max. egy Melba kockát:D.
2013. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sztrecskó ***** válasza:
vegyél neki egy tábla csokit és légy vele minél kedvesebb... Feltűnően. Ha gonoszkodsz, akkor van oka ellened fordítani a barátnődet.
2013. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem neki semmit, mert reggel nem volt kedvem leszállni a buszról és bemenni boltba. És a barátnőim se adtak neki semmit.
2013. jan. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!