Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a sulitól mit tegyek?

Félek a sulitól mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok eddig amióta az eszemet tudom kitűnő tanuló voltam mindig szerettem suliba menni de most rettegek a sulitól félek:!!lehet mert félek hogy nem fogom tartani a szintet vagy csak az osztálytársaktól mert azok is csak a segítséget lássák bennem semmi mást!!mit tegyek?
2009. aug. 26. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sz@rd le! ne segíts mindenkinek aki csak azért megy oda hozzád, h kihasználjon! keress olyanokat akiknek nem csak olyankor kellesz amikor sugni kell egy dolgozatnál, és csak nekik segíts!
2009. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a félelemre koncentrálj, tanuljál.

Amúgy mit izgulsz, úgyis az érettségi számít.

Dolgozatnál meg üljél elől, ott nem lehet segíteni.

2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is.Csak nekem az érettségi éve következik. :S Nagyon félek, hogy fogok teljesíteni, felvesznek e oda ahova szeretném, és ha nem akkor mit fogok kezdeni magammal. Teljesen padlón vagyok:S Próbálom nyugtatgatni magam de nem nagyon megy. Régen én is mindig mindenkinek segítettem de meguntam hogy kihasználnak úgyhogy inkább azt szoktam mondani ha kérdeznek valamit hogy nem tudom és kész. Aztán ha kiosszák a dolgozatokat már úgyse vágják a fejemhez...de ha meg igen az se tud érdekelni. Szóval nyugi ne parázz. Az első 3 év nem olyan kemény(szerintem). :)
2009. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is ilyen vagyok a dogák előtt pedig fel is készültem de, úgy vezetem le h:1. veszek egy mély levegőt 2.kifúlyom 3.káromkodom egy kicsit és utána jóbban érzem magam éa dolgozat megírásánál mindent tudok.Ne izgulj és ne hagyd hogy kihasználjanak
2010. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!