Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek/érezhetem...

Hogyan lehetek/érezhetem magam szépnek?

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam magam. Ezen hogyan tudnék változtatni?
2013. jan. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Arcodat vagy a testedet utálod? Ha az arcodat akkor krémek kozmetikus, új haj, vagy mondjuk ha duci vagy akkor arcból is lehet fogyni, és változik a forma.

A testeden pedig edzéssel, rendes táplálkozással, sok mozgással. De ha nagyon változtathatatlan a dolog akkor próbáld meg magad elfogadni, nekem sem megy nagyon de majd sikerül. 17F

2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Máshonnan közelítenék:

Gondold végig, hogy akik szeretnek téged, vajon a szépségedért szeretnek-e. És akiket Te szeretsz, azokat a szépségükért szereted? Ha rájössz, hogy igazából semmi jelentősége, értelmét veszti a problémád és a kérdésed is.

Egyébként a sport és az ápoltság tényleg sokat segíthet. Sok sikert.

2013. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 27 F vagyok.

Nos ,a külső csak azoknak fontos akik felszínesek!

Mármint úgy értem hogy a természeti adottságokra.Úgy vélem hogy mindenkinek van egy párja aki a másikban olyat lát amit a többiek nem látnak meg és szerintem ez számít nem az amit a semmittevő többség gondol.

Én sem vagyok egy tökéletes,de Én elfogadtam magam olyannak amilyennek és csajozás terén is egész jól állok.

Amit javaslok ha jobban szeretnéd érezni magad akkor egy életmódváltásra lenne szükséged,új tiszta lappal kéne indulnod egyik napról a másikra,és próbálj meg egy picit élni a mának!Mozdulj ki otthonról,élvezd az életet!

2013. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!