Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen kapcsolatot ápoltok...

Ti milyen kapcsolatot ápoltok az osztálytársaitokkal? És miket szoktatok csinálni együtt? :-D

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ti jóba vagytok az osztálytársaitokkal , annyira , hogy esetleg velük együtt szórakozzatok ? Fiúk-lányok vegyesen . És , ilyenkor hova mentek , mit csináltok ? Köszönöm :-)

2013. jan. 13. 00:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A mi osztályunkba szerintem nagyjából mindenki kijön a másikkal. Persze vannak kivételek jó és rossz értelemben is. Ha többen megyünk valahova akkor általában vagy biciklizünk vagy filmezünk, de ez attól is függ milyen idő és hangulat van. Pl. télen jégkorizni is szoktunk... :)
2013. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat ! :-)
2013. jan. 13. 00:23
 3/13 anonim válasza:
Este 6kor van egy kocsma törzshely egyetem után odajárunk
2013. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem mindenkivel vagyunk nagyon jóba,mert egy páran még gyerekesen viselkednek.Van amikor valaki bunkó és egoista,de összeségében jó osztály..:)Szeretem az osztálytársaimat.:D Szórakozunk együtt: film,biciklizés... :)
2013. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat ! :-D Várom a többit is.
2013. jan. 13. 12:55
 6/13 anonim válasza:

Mi is szoktunk menni jégkorizni, teázóba (csak lányok),

és néha a mekit választjuk.

2013. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel én '86-ban az általánost, 90-ben a középsulit kijártam, így brutál sok idő telt el azóta. Nem is tartok hús-vér találkozós kapcsolatot egyikükkel sem, ellenben pl facebookon keresztül sokszor kommenteljük egymás dolgait a legtöbbjükkel.
2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én a legtöbbet legszívesebben megölném, van 1 akivel már általánosban is legjobb haverok voltunk van másik 2 akikkel csak 1 éve vagyunk haverok van 1 valaki aki szinte végig alussza a sulit szóval vele sincs bajom. van aki elég fura de néha segít ha baj van de a többit nehezen állom meg h ne öljem meg.
2013. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Röviden: elviselhetô. A legtöbbjük kétszínû köcsög akiknek többet ér a 'jóhír' mint a barátság. Az osztály kedvence - aki egy hiparaktív, idegesítô barom - valamiért utál. Beszól, kibeszél, viccet csinál belôlem. Persze mindezt ok nélkül, mert semmit sem tettem ellene. A többiek pedig birkaként követik. Akikkel régebben jóban voltam azok négyszemközt normálisak velem, egyébként ugyan úgy kinéznek magug közül. De már csak 1,5 évig kell kibírnom...
2013. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez elég érdekes. Kb az osztálytársaim felével nagyon jóban vagyunk, gyakran járunk együtt sportolni, bulizni, stb. Viszont a matektagozatnak köszönhetően az osztály másik fele rettenetesen elvont gyökerekből áll, akikkel szóba sem vagyok hajlandó állni. Olyan szinten vannak, hogy tavaly osztálykiránduláson irigyek voltak ránk, mert mi jól elszórakozunk, meg egy kicsit iszogattunk is, úgyhogy egy este alatt a kb 15 normális osztálytársamat és engem 5-ször köptek be az ofőnek, hogy nem tudnak tőlünk aludni (este 11-kor!), mert mi "részegen randalírozunk". Most ezután miért akarjak én csak beszélni is velük? Még jó, hogy sok normális osztálytársam is van.
2013. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!