Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kérdés talán furcsa, de...

A kérdés talán furcsa, de gondolkozz el rajta: Szereted magadat? /miért, mióta? / Nem? /miért, mióta? / Szeretnél a mostani helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy boldogok legyünk, ismerni és szeretni kell magunkat. A saját bőrömön tapasztaltam ezt. Írjátok meg, hogy vagytok ezzel. Nemetek, korotok is érdekelne.
2009. aug. 29. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretem magam. Mért? jó kérdés úgy összességében meg vagyok magammal elégedve. Úgy érzem magam mintha mindenre képes lennék. Mióta? Azt hiszem mindig is így volt. Igen szeretnék de csak is minimálisat, bár ezt lassan elérem.

18/f

2009. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jó a kérdés ...Épp valamelyik nap gondolkodtam el ezen a dolgon, hogy amíg magunkat nem szeretjük, addig nagyon.nagyon sok dolgot rosszul látunk...rosszul élünk meg. Én szeretem magam, kiegyensúlyozottan élek, de ezt valakinek köszönhetem... A PÁROMNAK! Ha ő nem lenne nem vagyok benne biztos, hogy ilyen jól érezném magam a bőrömben, hiszen mellette igazi nő lehetek, magamat adhatom minden helyzetben ... És kiegyensúlyozottan, harmóniában élünk ez nagyon fontos... És már 6 és fél éve ...

2009. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szija!

Sajnos nem áldott meg a sors szépséggel, jó alakkal, normális szülőkkel... :/ Szeretnék egy szerető családban lenni, nem egy szétesett családban lenni, ahol mindenki mindenkit utál... És szeretném megismerni az igazi anyukámat, mivel ő eldobott magátol, neki nem kellettem, igy örökbefogadtak..

Szeretnék egy teljesen más külsőt...magas, vékony és szép arcú szeretnék lenni, nem egy ilyen varangy... még a smink sem segít rajtam. :'( Pici korom óta így vagyok ezzel. :/

Mindig keresem a szépet magamban, de nem találom. :/


Szeretnék egy másik életet.


16/L

2009. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 16 éves kislány! Úgy látom, valóban nem kényeztetett el az élet, de egy dolgot jegyezz meg örökre: a szépség, jó alak, stb. nem lényeges tulajdonságai az embernek. Ennél vannak sokkal, de sokkal fontosabbak is. Ne vágyakozz ezekre az elérhetetlen külsőségekre. Koncentrálj inkább a magadat építő tulajdonságokra, arra az akaratra, ami benned van és amivel idővel ki tudsz emelkedni abból a sorsból, amit az élet neked juttatott. Tanulj, azáltal több leszel. Magadnak és másnak is bizonyíthatsz. Egyszer majd eljön az a fiú, aki téged fog látni a leszebbnek. Hidd ezt el nekem. Varangy pedig a békán kívül nincs!!! Ő sem a külseje miatt kapta ezt a jelzőt, hanem a fajtája miatt. Ha felül tudsz kerekedni az évek óta magadon horodozott keserűségen /szülők korai elvesztése, stb./, meg fog változni az életed. Éspedig saját magad által. Csak elhatározás kérdése!
2009. aug. 29. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:

A 16 éves lánynak üzenném ,hogy én átlag magas (170 cm), vékony (54 kg), állítólag szép lány vagyok. Rendes családban, bár édesapám sajnos meghalt. De én még így sem tudok megelégedett és boldog lenni. Nem tudom elfogadni magam és ezek nagyon nagy problémák, mert amíg nem vagyok rendben magammal, addig semmivel sem leszek. Hátha egyszer majd sikerül ebből kilábalnom és boldogan élhetek. Neked is ezt kívánom! Tudom, hogy nehéz, de próbálkozz! Én is azt teszem. Sok sikert!


17/L

2009. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos... Ez nehéz...

Nagyon sok dolog van amit kicserélnék magamon, például szeretnék karcsúbb lenni, és szeretnék tökéletes fogsort... de ezen lehet változtatni...

Szépnek mondanak, de én nem látom magam mindíg így.

Emellett szeretnék több önbizalmat, mert abból kevés van sajnos. :(

Viszont amit soha nem adnék az a hajam és a hangom...

Erre a kettőre nagyon büszke vagyok és semmi pénzért nem cserélném el egyiket sem.

Szeretem a családomat, bár kamaszként mindíg én vagyok a hibás de ez megszokott :D

Szóval belegondolva szeretek az lenni aki.

Sok barátom van, ami nagyon megszinesíti az életemet.

Köszönöm nekik, elsősorban Apunak és nekik köszönhetem, azt aki vagyok :)


15/L

2009. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hogyne!!!!!!:)


szép vagyok, és okos!:)

2009. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mostanában kezdem el magam szeretni, és ezt a páromnak köszönhetem, és annak, hogy elzavart dokihoz 31/N
2009. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17.14-nek! Na végre! Hajrá! Hát ha ehhez doki kellett, legyen doki! Az eredmény a fontos!!!
2009. aug. 30. 17:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretem magam. Miért? Mert szerencsés, viszonylag szép, okos lány vagyok, és ha akarok akkor sokmindent el tudok érni. Mióta? Nemrég, döbbentem rá, hogy mennyit adott nekem az élet, és hogy csak tőlem függ, hogy ezt mennyire használom ki. Egy dolog van -amit utálok is- ami akadályozhat, a lustaság.


19/L

2009. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!