Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy milliomos ajánlatot...

Ha egy milliomos ajánlatot tenne a párodnak, hogy nagyon kívánja, s csak egy éjszakára szeretné megkapni, mekkora összegért "prostituálnád" a szerelmed? Feláldoznád a közös boldogságotokért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre még gondolni sem mernék. Én lennék netán élete elrontója? Ha ő úgy döt, hogy megteszi, akkor tegye meg szabad akaratából, de nehogy már nekem kelljen dönteni arról, hogy mennyire szúrja el az életét. Ugyanis egy ilyen dolog után tuti nem maradna köztünk az a felhőtlen viszony. Valaki úgyis haragudna a másikra. Inkább éljünk szegényebben, de bolgogabban.
2008. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mindenkinek a saját erkölcsi felfogása alapján kell eldönteni. Ha még nem láttad volna, figyelmedbe ajánlom a Tisztességtelen ajánlat c. filmet, Demi Moore és Robert Redford főszereplésével. Választ ad a kérdésre..
2008. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

nézd meg a tiszteségtalan ajánlatot.


ez szerintem minden normális párnál hasonlóan zajlik le.


ugye függ az anyagi háttártöl ( a filmben éppen nagy anyagi gondjuk volt és ezért próbálkoztak a szerencsejátékkal is)

a milliomos személyétöl is.

de az biztos hogy utánna nagy változás lenne. a kapcsolat valamilyen szinten (ha nem teljesen ) megromlana.

2008. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is rögtön a Demi Moore-film jutott eszembe... Én semmiképpen nem tudnék megbocsátani a páromnak, és részemről ott vége is lenne a dolognak.


A pénz nem motivál, mert nemcsak hogy nem boldogít, de boldogságot sem lehet rajta venni, ellentétben azzal, amit manapság az agyadba akarnak nyomni a médiumok. Inkább maradok szegény, de egyenes gerincű!

2008. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy szép kertes házért meg egy jó autóért miért ne? Nekem nem menne rá a boldogságom. Csak szex és más semmi...
2008. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő tényleg a szerelmem, nincs az a pénz, amiért más karjába lökném.Ha ő szívesen benne lenne, elgondolkodnék, h kell-e egy ilyen pasi nekem...
2008. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom....talán 5-10 millió...de csak, mert tudnám, hogy utána meg tudná a pénzből valósítani az álmait...
2008. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a penz amiert felaldoznek egy ekkora boldogsagot!!! Igy jo ahogy van! Dolgozunk kemenyen, nap mint nap, de egymasert!
2008. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha!Semennyi pénzért nem engedem hogy más lány karjaiba kerüljön a pasim!Nagyon féltékeny tipus vagyok és még azt sem szoktam jó szemmel nézni ha valamelyik lány ránéz a barátomra.
2008. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
ha ő is beleegyezne, én engedném. sőt, örülnék egy ilyen ajánlatnak. 1 millióért is odaadnám, persze vmi magas összeggel kezdeném az alkudozást... amúgy meg nem hiszem h ez a veszély fenyegeti:D pedig szeretem meg minden naa... megteszi, és utána el is felejtjük az éjszakát, nem vagyok féltékeny típus.
2008. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!