Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az 'életemet'. Mit...

Utálom az 'életemet'. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (15/L)

Utálom az életemet, és sokszor úgy érzem, hogy szeretnék meghalni, hogy már ne kelljen ezt elviselnem. A szüleimre szinte semmiben nem számíthatok. Lenéznek, folyton csak ordítoznak velem, legtöbbször a semmiért. Szoktam itthon segíteni, és tanulok is rendesen. Mondhatni nem szeretem őket annyira, mint kellene. Vannak barátaim, velük is sok időt töltök, de nem beszélek velük a családi problémáimról, meg a gondjaimról. Eléggé zárkózott típus vagyok. Nem tudom mit tehetnék...

A normális válaszokat köszönöm előre is!



2013. jan. 20. 21:10
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Pedig ezeket mind-mind ki kell magadból beszélned. Biztos van legalább egy(több nem is kell) olyan barátnőd akit közelebb engedhetsz magadhoz, és megnyílhatsz neki. Hidd el, ha kimondod azokat a dolgokat, amik nyomasztanak, vagy rosszak az életedben, máris sokkal kisebb problémáknak fognak tűnni, és Te is jobban érzed majd magad ettől. :)

2013. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan az életed amilyenre formálod! Ha nem tetszik akkor változtass rajta! :) Persze tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű... A probléma mögött mindig egy nagyobb gond van (sajnos) Beszéld ki magadból! Attól még nem szűnik meg, de könnyebb lesz! :D
2013. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add oda egy rászorulónak...
2013. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hat ez iseros erzes ha nem akarod senkine elondani ird le irj naplot lehet hogy elore butasagnak tunhet de bevalik mert leirhatsz mindent ami band es tudod hogy a nem adja tovabb senkinek ha tetszik propalld ki de te lehet nem aaz a tipus vagy aki nagyon szeret irni en se nagyon
2013. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hat ez ismeros erzes ha nem akarod senkine elmondani ird le irj naplot lehet hogy elore butasagnak tunhet de bevalik mert leirhatsz mindent ami bant es tudod hogy az nem adja tovabb senkinek ha tetszik propalld ki de te lehet nem az a tipus vagy aki nagyon szeret irni en se nagyon
2013. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!