Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy érhetném el...

White_Shadow kérdése:

Szerintetek hogy érhetném el hogy az osztálytársaim ne bunkózzanak velem?

Figyelt kérdés
Heló. Az a helyzet, hogy sulit kellett váltanom, mert elköltöztünk, és teljesen lelki roncs lettem amiért ott kellett hagynom a legjobb barátnőmet, meg amúgy is egy félénk lány vagyok. Nem tudom miért, de szerintem az új osztálytársaim ezt megérezték. Folyton piszkálnak, elveszik a táskámat aztán eldugják, a lányok az öltözőben nem hagynak a padon öltözni.. Meg olyan bunkók is velem. A lányok főleg akik ilyenek velem, és fogalmam sincs, hogy kivel barátkozhatnék. Ők már szerintem rég kialakították a "csapatokat" én meg már nem férek sehová. Hogyan tehetnék úgy mintha nem is érdekelnének a beszólásaik? 14/L

2013. jan. 25. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A normálisabbakkal elkezdhetnél barátkozni és állj ki magadért, amikor ilyennel próbálkoznak.
2013. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 25. 19:17
 3/3 anonim válasza:
Biztos minden osztályban van olyan személy, aki nem tartozik egyik csapathoz sem, őket keresd meg illetve hozzá(juk) próbálj meg csapódni. Szerintem neked kell nyitnod, mert te mentél oda, te vagy az új, neked kell beilleszkedni, szóval szedd össze a bátorságod:). Később csak nehezebb lesz. Akkor már azért lesz nehezebb, mert jaj, milyen szerencsétlen voltam eddig is, ezek után ki akarna velem barátkozni...:) Suli utáni programok - sport vagy valami? ott kötetlenebbül, lazábban lehet ismerkedni. Ha lesz onnan barátnőd, akkor erősebbnek fogod magad érezni, így tudod majd eljátszani azt, hogy nem érdekelnek téged a beszólások. Ha nagyon megerősödsz, akkor meg tényleg nem fog érdekelni:)
2013. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!