Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha kamasz gyereked...

Mit tennél, ha kamasz gyereked beismerné neked, hogy a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
előszőr is megdöbbennék.Miután megemésztettem a dolgot, valószínüleg igyekeznék elfogadni őt olyannak, amilyen.De ez a mostani véleményem.Ha valóban megtörténne nem tudom, hogy reagálnék.
2008. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
jól megverném
2008. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Semmi különöset, elfogadnám és támogatnám a párkapcsolatait és érzelmeit ugyanúgy, mint a többi gyermekem esetében. Kamasznak lenni minden egyes gyerek számára nehéz.
2008. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
én biztos hogy elfogadnám olyannak amilyen, nem fordulnék el tőle.Neki biztos sokkal nehezebb lenne feldolgozni magában mint nekem. Elítélem az olyan szülőt aki csak akkor szereti a gyermekét ha az "tökéletes" vagy "normális".Az, hogy az ember kivel bújik ágyba, nem határozza meg hogy jó, vagy rossz ember. Számtalanszor látunk erre példát.
2008. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztó nehéz lenne elfogadni, de minden erőmmel azon lennék, hogy megértsem és el tudjam fogadni a helyzetet. Egy dolog biztos: nem szeretném őt kevésbé, hiszen ettől még a gyerekem!
2008. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
Mostani gondolkozásommal valszeg kitagadnám, tudom ez egy undorító dolog, de... A melegekkel semmi bajom, sőt, vannak nagyon nagy arcok köztük, de valahogy szégyelném.. nem ez a megszokott, és na.. értitek. Aztán később, ha ilyen lesz a gyerekem vagy bármi, akkor lehet, hogy átértékelem a dolgokat.
2008. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
94%
Senki sem tökéletes. Mégjobban próbálnám szeretni és mellette állni, mert ebben a világban még mindíg a legtöbb ember elítéli az ilyen beállítottságú embereket, pedig valószínüleg ők tehetnek legkevésbé róla, hogy ilyenek születtek, lettek.
2008. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Döbbenet, majd utána elfogadnám hiszen a gyermekem és én az anya vagyok. Szerintem az anyák ezt könnyebben elfogadják, és úgyanúgy szeretik továbbra is gyermeküket. De a férjemről ezt nem merném ilyen egyszerűen és könnyen kijelenteni, hogy elfogadná ezt a tényt. Szerintem a pasiknak ez valamilyen szinten a férfiú büszekségét sértené.
2008. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
ööö... tőlem örökölte volna. jó én biszex vagyok, de probléma akkor se lenne belőle, ha 100%-os homo.
2008. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
elfogadnám, támogatnám és nagyon örülnék, hogy megbízik bennem annyira, hogy elmondja (sokan még a szüleiknek sem mondják el)
2008. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!