Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ekkora hátrány a kövérség?

Miért ekkora hátrány a kövérség?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol elég rossz előjel a túlsúly, pedig ez nem olyan halálos bűn, belülről ettől még vki lehet jóember. Én is kövér vagyok, de ettől még van szívem és tudok szeretni, mégse szeret senki, egyszerűen egy senki vagyok, aki nem kell sehova.

2013. jan. 26. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor alapíthatunk egy klubot ketten.
2013. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hím vagy pedig nőstény neműekből álló klub van alakulóban?? :D
2013. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már sok embert megkérdeztem hogy mit gondolnak mikor először meglátnak egy kövér embert.Ezeket válaszolták :

-undorítónak találom

-esztétikailag zavaró jelenség

-elképzelem ahogy zabál és nem tud leállni

-sajnálom mert lehet hogy beteg


Na most akkor jöjjünk rá hogy miért ekkora hátrány. Mert vagy elítélik és gyengének találjak a kövér embert,vagy sajnálják. Szerintem egyik variáció sem nyerő.

2013. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nektek milyen személyiség társul a külsőtök mellé? Mert szerintem csak akkor hátrány a kövérség, ha az illető visszahúzódóbb, félénkebb, kevésbé társasági ember. A húgom pl nem éppen vékony alkat, de nagyon extrovertált típus, és így szinte semmi hátránya nincs az alkata miatt. Nem tudom mi az emberek első benyomása róla, de nagyon hamar el szokták fogadni olyannak amilyen.
2013. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
de nem is előny nem bírják úgy a fizikai munkát esetlenebbek a termet és a súly miatt a sportban sem előny kivéve a szumót
2013. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Annyira vicces, hogy a kövéreket "gyengének" tartják.

De az nem gyenge, aki nem bírja letenni a cigit, a piát, nem bír parancsolni a farkának stb.

2013. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nyomja a média. Legyél sovány, fiatal. Celeb terhesen almát eszik, 20 km futás a napi adagja, szülés után két héttel soványabb, mint egy csataló.

Pedig a férfiak (felmérés) szerint sziveseben vesznek el egy szakácsnőt, aki tudja, merre van a konyha, mint egy öröké éhes, ezért morgós saláta nyammogó nőt.

A sok fogyókúrás csodaszert is el kéne adni valahogy.

Bevesztek a klubba ? :)

2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten a telt vagy akár kövér lányok tetszenek. akik nem nyavalyognak, hogy "jaj most nem ehetek" stb. az ember egyen, ha tud !
2013. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na látom, szükséges információ, de fiú vagyok és nem vagyok ilyen mániás, egyszerűen csak nem tetszik a fölös súly
2013. jan. 28. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, most akkor mi van?? Kérdésedben azt írtad, Te is kövér vagy. Most meg azt, nincs ilyen problémád, csak nem tettszik a fölös súly.

Nem veszünk be a klubba!

2013. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!