Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen vigasztalan az...

Miért ilyen vigasztalan az élet? Nincs kiút?

Figyelt kérdés
Bármivel próbálkozok, semmi sem sikerül. Meg akartam halni, de megakadályozták. Mindig, amikor fellelkesülök valamin, és próbálok tenni valamit, csak még jobban pofára esek. nincs kiút a nyomorból, a kilátástalanságból. Mihez kezdjek?
2013. jan. 26. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Louise L. Hay: You Can Heal Your Life: The Movie

Nézd meg!

2013. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokáig én is ezt éreztem, de rájöttem, akkor segítek magamon, ha töretlen a hitem magamban, és nem hagyom, hogy visszavessenek a kudarcok. Van kiút, de hihetetlen nagy és erős akarat kell hozzá. Ha folyton mindenki így állt volna az élethez a kudarcai után, az emberiség nem itt tartana, vagy lehet, hogy már nem is lenne.

Higgy magadban, és ha kell, ezt mondd el magadnak minden percben és írd le egy nap százszor, amíg el nem hiszed. A siker javarészt rajtad múlik! És azon a részén, ami rajtad múlik, tudsz változtatni is. Soha nem szabad feladni, egy életed van, azt viszont ÉLNI kell!

2013. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

L. Hay-t én is jószívvel ajánlom, illetve Deepak Chopra Miért nevet Isten? könyvét - ez nem a vallásosságról szól, hanem az ember pofára eséseiről, nekem ez segített. Illetve Müller Péter Kígyó és kereszt c. könyve, ami nekem bevált.

Hány éves vagy? Még ha nagyon fiatal is, biztosan van jó élményed, kedves emléked korábbról, ezeket érdemes felidézned. :)

A pokol nagyon mély és sötét bugyraiba képes az ember elmerülni, de onnan meg már csak felfelé vezet az út!

Van valaki, aki támogat és törődik veled? Remélem, nem egyedül állsz a világban.

2013. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egész pontosan mit értesz nyomor és kilátástalanság alatt? Én egy kicsit úgy érzem, hogy be van szűkülve a tudatod erre a narratívára. Az én életem eseményei egyediek. Persze lehet őket kudarcokra meg sikerekre osztani, de ezen kívül más tartalmakat is hordoznak.
2013. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!