Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenben csak a rosszat...

Mindenben csak a rosszat látom, ha valami történik körülöttem rögtön azt nézem, hogy hol található benne hiba. Hogyan küzdjem le magamban ezt a rossz tulajdonságot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elso lepest megtetted.

Eszrevetted, hogy kereses a hiban, hogy nem jo ha csak azt latod.

Fogadd el onmagad eloszor es a kornyezeted.

Nem tudom, hogyan lehet ezt megtenni, mivel en pont a masik oldal vagyok.

Meg kell tanulnod meglatni, hgy az a bizonyos pohar felig tele van, es nem felig ures.

Meg kell keresni a rossz dolgokban is, jo oldalt. Mindenben van jo is. Pl elveszted a munkadat, nem aztkell latni h kirugtak, hanem h lehetoseget kaptal, h valami ujat csinalj.

Nem tudomerrehogyan lehet atallni, mert nekem is van ilyenismerosom, es erzem, hogy neki is kellene avaltozas, baro meg nem latja, hogy ez hiba, mert emiatt soha semminek nem tud igazan orulni,, bar o minden miatt mast hibaztat... Probalok neki segiteni, de nem tudom pontosan hogyan kellene, foleg, hogy annak aki nem akarja igazan nem is lehet


Neked pontosan miben nyilvanulnak meg ezek a dolgok? Hogy jottel ra, h nem jo ez?

Komolyan erdekel.

2013. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 saiyan boy válasza:

nálam is ez a helyzet.Meg kell tanulnod pozitivan gondolkozni.

Találkozz sokat a barátaiddal,csinálj olyat ami örömet okoz.ez hosszú folyamat,nem fogsz tudni pár nap alatt megváltozni,de ha kitartassz majd meglátod sokkal jobb lessz :-)

2014. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!