Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek túl fanatikus vagyok?

Szerintetek túl fanatikus vagyok?

Figyelt kérdés

Én pont az ilyen kérdések miatt kapok agyf@szt szóval bocsi :D tudom, hogy nem nagy probléma de szeretnék véleményeket.


9-13 éves koromig volt egy olyan időszakom mint amilyen szerintem minden annyi idős lánynak van, hogy állandóan olyan híres embereket néz akikért odavan meg vissza stb. Szerelmes is voltam a srác(ok)ba, tök gáz :D na mindegy. Már kinőttem ebből, kb 2 éve nem követtem senkit. Aztán egy barátnőm által megismertem egy híres embert akit eleinte nem szerettem és undorítónak tartottam, lassan 1 éve teljesen az ellenkezője a véleményem, sőt úgy érzem, hogy ismerem, pedig még nem is járt Magyarországon. Nagyon tetszik a zenéje, és minden amit csinál, ez nem az a "de cukiiii^^" stb rajongás. Kevés híres embert tisztelek, de ő valamiért közöttük van. Egyszer írtam neki egy levelet amiben azt is leírtam, hogy szeretném ha eljönne Magyarországra és válaszolt is rá (hivatalos oldal, ő kezeli) 2-3 mondatban és írta, hogy ő is szeretne jönni. Úgy voltam vele, hogy majd úgyis elfelejtem, megunom meg minden de ez a levél nagyon sokat jelent és nagyon sok erőt ad a hasonló dologban. Eddig mindig úgy álltam hozzá a mindenhez, hogy nekem úgyse jön össze semmi, inkább nem is próbálkozok... de hála neki, rájöttem, hogy nem is olyan elérhetetlenek számomra a dolgok, mint amilyennek képzelem. Azóta több mindennel próbálkozom és nem az van mint régen. Nagyon kitartok amellett, hogyha egyszer valóban jön ide, akkor találkozok vele személyesen is és hogyha ez teljesül akkor megváltozik minden. Mindig feladom az összes álmomat, de ezt nem szeretném, és ha ez megtörténne akkor sokkal erősebb, kitartóbb lennék. Már ő a háttérképem mindenhol, a szobámban vannak róla képek, jól sikerült rajzok, és naponta hallgatom. Nővérem szerint ez már sok (nem mondtam el, hogy a leveles dolog óta, hogy megváltoztak a dolgok csak annyit hogy válaszolt). Nagyon szeretnék találkozni vele de félek, hogy nem érné meg neki ide jönni vagy éppen a szüleim engem nem fognak elengedni. Úgyis Pestre menne, én meg olyan 250-300km-re lakok onnan. Mit tegyek?


Bocsi a regényért :)


2013. jan. 30. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre most milyen választ vársz? :)
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bieber az?
2013. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Mit tegyél? Semmit.

Nem is értem a kérdést.

2013. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jeffree Star az igaz ? *.* én is imádom :D am majd kinövöd ezt is amikor beleszeretsz valaki másba akk majd csak rá fogsz tudni gondolni :)
2013. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!